Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski wspólne selfie
Instagram
Newsy

Był bezdomny, poddał się torturom, nie spał dwa tygodnie… Czym Kossakowski zaimponował Wojciechowskiej?

Był bezdomny, poddał się torturom, nie spał dwa tygodnie… Czym Kossakowski zaimponował Wojciechowskiej?

Przemysław Kossakowski to na ekranie szaleniec, ale w życiu wrażliwiec po przejściach. Czym podbił serce Martyny Wojciechowskiej?

Teoretycznie Przemysław Kossakowski (46) powinien uczyć dzieci plastyki. Skończył liceum plastyczne i Wyższą Szkołę Pedagogiczną. Ale los sprawił, że zajął się czymś zupełnie innym. Na potrzeby swoich programów telewizyjnych dał już przekłuć sobie język ośćmi płaszczki i obłożyć ciało gorącymi wnętrznościami barana. Kąpał się też w krwi wielbłąda, siedział w celi z przestępcami, został na jakiś czas bezdomnym. Niedawno dziennikarka Martyna Wojciechowska wyznała, że właśnie to szaleństwo najbardziej jej się w Kossakowskim podoba. Choć żadne z nich do tej pory nie potwierdziło oficjalnie, że są parą, wszystko wskazuje na to, że dobrali się jak w korcu maku

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się. Przypominamy historię ich miłości


Ze wsi do telewizji

Przemysław urodził się i przez większość życia mieszkał w Częstochowie, gdzie malował obrazy i grał w kabarecie. Kiedy miał 30 lat postanowił sprzedać mieszkanie i kupić z żoną nieruchomość na zachodnim Pomorzu.

 

„Dom był do remontu, położony między pagórkami. Nie widzieliśmy sąsiadów, tylko wieżę kościoła. Ale okazało się, że moja wizja bycia artystą na wsi nie do końca się spełnia. Za tymi pagórkami traciłem kontakty ze światem, tym artystycznym też”, opowiadał Kossakowski w jednym z wywiadów.

 

Na wsi wkręcił się w lokalne życie: pracował w warsztacie u mechanika albo jako drwal. Kiedy rozpadło się jego 10-letnie małżeństwo, wyjechał do Łodzi, gdzie zamieszkał w mrówkowcu.

 

„Nie wiedziałem, co mam robić, malowanie już mnie nie interesowało, byłem bezrobotny. Zarejestrowałem się w urzędzie pracy, niestety bez prawa do zasiłku. Miałem stany depresyjne, to dość słaby okres w moim życiu”, wspominał.

 

Ale los wkrótce znów się do niego uśmiechnął. Kossakowski usłyszał, że powstaje nowy kanał telewizyjny TTV, i dostał propozycję, by wymyślić ciekawy program.

 

– Spisał kilka swoich pomysłów. Najbardziej spodobał się wszystkim „Szósty zmysł” i dlatego wysłaliśmy go z kamerą w rajd po Polsce, by przygotował dokumentację do odcinków Kiedy trafił do uzdrowiciela, u którego akurat nie było pacjentów, sam oddawał się w jego ręce. Kiedy obejrzeliśmy ten materiał, okazało się, że Przemek łapie genialny kontakt z tymi ludźmi. Spytaliśmy więc, czy ma ochotę stanąć przed kamerą – opowiada Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV.

 

Dziś Przemek, na którego znajomi mówią „Kosa”, ma na koncie nie tylko „Szósty zmysł”, ale i cztery inne programy i jest jedną z wizytówek kanału TTV.

 

– Jest niezwykle wrażliwy i szczery. Pokazuje, że słabość może być też siłą. Poza tym potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. I luksusowej, kiedy ma na sobie garnitur z paryskiego butiku za 40 tys. złotych, i kiedy je z bezdomnymi zupę z jednej miski – opowiada Lidia Kazen.

 

Do tej pory „Kosa” przerwał tylko jeden eksperyment przed kamerami, gdy w szpitalu położniczym poddano go skurczom porównywalnym z porodem. Jednak sytuacji ekstremalnych przeżył dziesiątki. Twierdzi, że po odcinku o torturach odczuwał coś w rodzaju stresu pourazowego, podobnego do tego, z jakim mierzą się żołnierze.

 

„U mnie objawiło się to tym, że przez dwa tygodnie nie spałem. Mimo to miałem dość siły, by odwiedzać znajomych i mówić im, że jestem taki szczęśliwy”, opowiadał.


Nowy rozdział

 

By znaleźć równowagę, Przemek rok temu wyprowadził się na Podlasie.

 

„Codziennie wstaję o siódmej, biegam, idę do drewutni, rozpalam w piecach. Przez dwa tygodnie mrozów nie miałem w kranie wody, więc nosiłem ją ze studni”, opowiada.

 

Lecz w życiu Kossakowskiego znów nadeszła rewolucja. Niedawno w „Uwadze! Kulisach sławy” mówił, że tęskni za stabilizacją i rodziną. Teraz to wszystko może się spełnić, bo Martyna ma córkę, z którą Przemysław ponoć świetnie się dogaduje. Relacje Wojciechowskej z Kossakowskim ciągle są jednak wielką niewiadomą, bo żadne z nich nie chce o nich opowiadać.

 

„Rodzice nauczyli mnie jednego. Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być razem, to jest to decyzja intymna i wyjątkowa. I jeżeli już chcą kogoś o niej poinformować, to przede wszystkim najbliższych i przyjaciół”, twierdzi dziennikarz, który przygotowuje się do wyjazdu do Indonezji, gdzie nakręci pierwsze odcinki kolejnej serii programu „Kossakowski. Wtajemniczenie”.

 

W tym czasie Martyna kończyć będzie prace nad 10. sezonem „Kobiety na krańcu świata”. Czy jest szansa, że zobaczymy ich kiedyś razem w jednym programie? Ponoć już rozpoczęły się do tego przymiarki. Ale na razie to pieśń przyszłości

 

Zobacz także:  Wojciechowska i Kossakowski całują się w centrum miasta!

Przeczytaj też: Czy miłość to wszystko, czego potrzeba, żeby stworzyć udany związek?

Martyna i Przemysław zostali przyłapani na wakacjach

Martyna Wojciechowska z Przemkiem Kossakowskim i córką

Relacje Wojciechowskej z Kossakowskim ciągle są jednak wielką niewiadomą

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Paparazzi

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski wspólne selfie
Instagram
Newsy
Kim jest Przemysław Kossakowski - mężczyzna, który zawrócił w głowie Martynie Wojciechowskiej?
Poznaj jego tajemnice i drogę do sławy!

  Przemysław Kossakowski to obecnie jedno z najgorętszych nazwisko polskiego show-biznesu. Nic dziwnego, w końcu zawrócił w głowie samej Martynie Wojciechowskiej! Jego historię prześledził magazyn "Flesz". Przemysław urodził się i przez większość życia mieszkał w Częstochowie, gdzie malował obrazy i grał w kabarecie. Mając trzydzieści lat postanowił sprzedać mieszkanie i kupić z żoną nieruchomość na zachodnim Pomorzu. „Dom był do remontu, położony między pagórkami. Nie widzieliśmy sąsiadów, tylko wieżę kościoła. Ale okazało się, że moja wizja bycia artystą na wsi nie do końca się spełnia. Za tymi pagórkami traciłem kontakty ze światem, tym artystycznym też”, opowiadał Kossakowski w jednym z wywiadów.  Na wsi Przemysław Kossakowski wkręcił się w lokalne życie: pracował w warsztacie u mechanika albo jak drwal. Kiedy po 10 latach jego małżeństwo rozpadło się, wyjechał do Łodzi, gdzie zamieszkał w „mrówkowcu” z wielkiej płyty.  „Nie wiedziałem, co mam robić, malowanie już mnie nie interesowało, byłem bezrobotny. Zarejestrowałem się w urzędzie pracy, niestety bez prawa do zasiłku. Miałem stany depresyjne, to dość słaby okres w moim życiu”, wspominał.  Ale los wkrótce znów się do niego uśmiechnął. Usłyszał, że powstaje nowy kanał telewizyjny TTV i dostał propozycję, by wymyślić ciekawy program.  „Spisał kilka swoich pomysłów. Najbardziej spodobał się wszystkim „Szósty zmysł” i dlatego wysłaliśmy go z kamerą w rajd po Polsce, by przygotował dokumentację do odcinków. Kiedy trafił do uzdrowiciela, u którego akurat nie było pacjentów, sam oddawał się w jego ręce. Kiedy obejrzeliśmy ten materiał, okazało się, że Przemek łapie genialny kontakt z tymi ludźmi. Spytaliśmy więc, czy ma ochotę stanąć przed kamerą”, opowiada „Fleszowi” Lidia Kazen, dyrektor...

Martyna Wojciechowska zostawiła komentarz pod oświadczeniem Kossakowskiego
East News/Piotr Molecki
Newsy
Martyna Wojciechowska zamieściła komentarz pod wpisem Przemka Kossakowskiego o rozstaniu!
Martyna Wojciechowska co prawda nie obserwuje już instagramowego profilu Przemka Kossakowskiego, jednak zdecydowała się zareagować na jeden z komentarzy pod postem podróżnika o rozstaniu.

O tym, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się, wiedzą już wszyscy. Jednak w dalszym ciągu nie wiadomo, w jakich okolicznościach miało miejsce zakończenie ich związku. Byli partnerzy chcą zachować te informacje dla siebie, jednak wiele wskazuje na to, że dziś nie mają ze sobą dobrych kontaktów. Martyna Wojciechowska przestała obserwować byłego partnera na Instagramie, więc najwyraźniej nie chce śledzić jego losów na bieżąco. Mimo to gwiazda zdecydowała się zamieścić komentarz pod jego postem o rozstaniu!  Podróżniczka odpowiedziała na wpis ich wspólnej przyjaciółki - najwyraźniej poczuła się rozgoryczona tym, co przeczytała w jej komentarzu. Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  Na Przemysława Kossakowskiego wylała się fala hejtu! W sieci pojawiły się ostre komentarze Martyna Wojciechowska zostawiła komentarz na instagramowym profilu Przemka Kossakowskiego  Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się - dla wielu fanów ta informacja była ogromnym zaskoczeniem. Podróżnicy uchodzili za idealnie dobraną parę i choć rzadko pokazywali się w mediach i raczej niechętnie opowiadali o swoim związku, to jednak wszyscy byli przekonani, że uda im się stworzyć szczęśliwy związek na długie lata. Tak się jednak nie stało i ich relacja zakończyła się po trzech latach związku i trzech miesiącach małżeństwa.  Zobacz także:  Martyna Wojciechowska reaguje na doniesienia o rozstaniu z Przemysławem Kossakowskim? Opublikowała wymowny wpis Najpierw informacje o rozstaniu potwierdziła Martyna Wojciechowska zamieszczając wpis na swoim instagramowym profilu. Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność,...

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wrócą do siebie?!
EOS
Newsy
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wrócą do siebie?! Mocne słowa bliskich
"Znowu zatęskni za Martyną" - twierdzą bliscy. Czyżby w przypadku małżeństwa Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego była jeszcze jakaś szansa?

Kiedy pojawiły się pierwsze spekulacje o rozstaniu tej dwójki, w internecie aż zawrzało. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski uchodzili za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie i fani gwiazd nawet nie podejrzewali, że w ich małżeństwie może coś się psuć. Gdy podróżniczka zabrała głos w sprawie jej związku wszystko już było wiadomo. Dziennikarka przyznała, że po trzech miesiącach od ślubu jej drogi z Przemysławem Kossakowskim rozeszły się. Czy jednak na dobre? Bliska osoba z ich otoczenia właśnie przekazała nowe informacje o ich związku!  Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wrócą do siebie? 15 lipca na Instagramowym profilu dziennikarki pojawił się poruszający wpis, w którym Martyna Wojciechowska potwierdziła koniec małżeństwa z Przemysławem Kossakowskim. Jak się okazuje, para, która uchodziła za idealną i po trzech latach związku, w październiku 2020 roku, wzięła ślub , nie przetrwała próby czasu. Rozstanie Przemysława Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej odbiło się ogromnym echem i ostro skomentował je nawet Kuba Wojewódzki.  Niektórzy wciąż próbują się dowiedzieć, co takiego wydarzyło się pomiędzy tą dwójką, jednak główni zainteresowani wciąż milczą. Teraz więcej informacji w sprawie, dla "Rewii" zdradziła znajoma pary.  Przemek poczuł się ogromnie przytłoczony oskarżeniem go przez kobiety o to, że skrzywdził Martynę. Dlatego postanowił uciec przed wszystkim i odpocząć. W swojej chacie w lesie nie ma dostępu do mediów, a nawet prądu. Zawsze tu w otoczeniu przyrody najlepiej odpoczywa - cytuje słowa kobiety tygodnik.  Informatorka zdradziła również, że Przemysław Kossakowski wyprowadził się z domu w styczni, a wpływ na jego decyzję miało wiele czynników:...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner