Dominic z Top Model skazany za przestępstwa seksualne?
EastNEws

„Top Model”: Finalista show Dominic D'Angelica był skazany za seks z nieletnią?! 

Dominic z Top Model skazany za przestępstwa seksualne?
EastNEws

To może wstrząsnąć polską edycją "Top Model"! Tuż przed wielkim finałem 9. edycji popularnego show pokazała się szokująca informacja o jego uczestniku - Dominicu D’Angelica. Z ujawnionych dokumentów, dostępnych na oficjalnej stronie kalifornijskiego hrabstwa Amador wynika, że uczestnik ma ze sobą kryminalną przeszłość. Według tych doniesień, Dominic D’Angelica w 2011 roku został skazany za seks z osobą nieletnią.

"Top Model": Finalista Dominic D’Angelica skazany za przestępstwo seksualne?

To od początku była wyjątkowa edycja "Top Model". W półfinale, z powodu zakażenia koronawirusem, z walką o udział w Fashion Weeku w Atenach pożegnało się kilku uczestników, potem półfinał, który odbywał się w aż dwóch państwach – bo część z powodu Covid-19 musiała zostać w Polsce. Ostatecznie do finału dostali się: Weronika Kaniewska, Mikołaj Śmieszek, Patrycja Sobolewska i Dominic D'Angelica. Teraz, tuż przed finałem, pojawiły się niepokojące doniesienia na temat tego ostatniego.

Jak wynika z ujawnionych dokumentów kalifornijskiego hrabstwa Amador, D’Angelica w 2011 roku miał zostać skazany na 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata za stosunek oralny z nieletnią poniżej 16. roku życia. Według tych relacji, Dominic nie wypierał się tego czynu. 22-letni wówczas mężczyzna został wpisany na listę przestępców seksualnych.

Warunkiem zawieszenia wyroku miały być m.in. zakaz przebywania z małoletnimi oraz spożywania alkoholu. W 2014 roku miał naruszyć warunki zawieszenia i został aresztowany, tym razem wraz ze swoim bratem bliźniakiem - Stefenem. Mężczyznom postawiono zarzuty pobicia ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała oraz planowania przestępstwa. Informowały o tym amerykańskie media, bo przystojni bracia byli gwiazdami show „Hustle & Soul”.  Dominic miał zostać skazany na 5 miesięcy więzienia.

Jak dotąd TVN i produkcja "Top Model" nie ustosunkowała się do tych informacji, choć internauci domagają się oficjalnego stanowiska w sprawie. Pudelek.pl informuje, że stacja bada sprawę, a komentarz najpewniej pojawi się po dokładnym sprawdzeniu wszelkich informacji i sensacyjnych doniesień. 

Myślicie, że zobaczymy Dominika w finale?

Tak Dominic D’Angelica prezentuje się w show:

W mediach społecznościowych pokazały się dokumenty pokazujące jego rzekome problemy z prawem. 

Dominic D'Angelica, informacje o kryminalnej przeszłości ukazały się w mediach społecznościowych

Dominic D'Angelica, informacje o kryminalnej przeszłości ukazały się w mediach społecznościowych

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47