Natalia Lesz na planie Małych Gigantów. Natalia Lesz po porodzie
mat. pras.

Mali giganci: Natalia Lesz pierwszy raz publicznie po porodzie. Pokazała bardzo szczupłą sylwetkę

Natalia Lesz na planie Małych Gigantów. Natalia Lesz po porodzie
mat. pras.

Już w marcu na antenie TVN zadebiutuje nowy talent-show pt. "Mali giganci". Takiego formatu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Na scenie wystąpią najbardziej utalentowane dzieci w przedziale wiekowym 4-12 lat. Umiejętności oceniać będzie jury z Kubą Wojewódzkim na czele. Za przygotowanie sceniczne uczestników odpowiadać będą opiekuni, w roli których obsadzono gwiazdy. Jedną z nich jest Natalia Lesz.

Wczoraj odbył się pierwszy casting. Szczupła Natalia na planie pozowała w minimalistycznej stylizacji, komplecie marki La Mania - bordowych spodniach i szarm topie, do którego dobrała cieliste szpilki Louboutina. Jednocześnie było to pierwsze publiczne wyjście aktorki od czasu porodu. Dwa miesiące temu Lesz urodziła córkę Alicję. Jako młoda mama doskonale wie, jak powinien zachowywać się wzorowy opiekun w programie "Mali giganci".

- Rola opiekunów jest bardzo wymagająca. Przede wszystkim żeby dzieci wspierać dzieci, budować, dodawać otuchy, a nie krytykować - mówi w rozmowie z AfterParty.pl Natalia.


Zapowiada się zatem ciekawe widowisko.

Zobacz: "Porażki w Małych gigantach będą miały wpływ na całe życie tych dzieci"


 

Natalia Lesz w ostatnim miesiącu ciąży:

Natalia Lesz w ciąży


Natalia Lesz na lotnisku ze stylistką Dody:

Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18