Jan Dąbrowski podzielił się z fanami wyjątkową fotografią z córką Polą oraz partnerką, Sylwią Przybysz! Cała rodzinka wybrała się na wycieczkę w góry, żeby odpocząć od miejskiego zgiełku i zaczerpnąć świeżego powietrza! Naszą uwagę zwraca oczywiście cudowna Pola, ale również wygląd YouTubera z zarostem. Wygląda poważniej?

Reklama

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz z córką na wycieczce

Szybki wypad w góry, by zaczerpnąć powietrza ???? Rodzinka - ojciec z wąsem - niby drwal, a jednak meszek. No i madka-Polki - napisał Janek pod najnowszym zdjęciem na Instagramie.

Rzeczywiście, Jasiek zdecydował się na zarost, ewentualnie zapomniał się ogolić ;)

Takie zdjęcia to rzadkość, ponieważ zarówno Sylwia jak i Jan zaznaczyli, że nie będą często publikować zdjęć Poli w sieci:

Chcielibyśmy zachować jak najwięcej prywatności naszego bobasa i owszem - raz na jakiś czas zobaczycie go na naszych social mediach, bo jesteśmy z niej niesamowicie dumni i chcemy dokumentować Poli rozwój, jednak z troski o jej dobro, nie będziemy nagrywać z aniołkiem odcinków, brać przed kamery, czy też zakładać fanpage - prosiłbym też Was o to, ponieważ powstało już milion kont Poli Dąbrowskiej - pisał Jan tuż po porodzie.

Reklama

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama