Agnieszka Szulim
EastNews

Wow! Olśniewająca stylizacja Agnieszki Szulim na wernisażu

Agnieszka Szulim
EastNews
Agnieszka Szulim pojawiła się na wernisażu polskiego grafika, plakacisty i malarza, Romana Opałki. Na wystawie zorganizowanej przez Fundację Rodziny Staraków Szulim zaprezentowała kolejną bezbłędną stylizację.  Zresztą nie pierwszy raz! (Zobacz także: Agnieszka Szulim na konferencji „Aplauz, Aplauz’’. Jej stylizacja kosztowała naprawdę dużo!).

Strój prezenterki był idealnie dopasowany do okazji: elegancki, choć niebanalny. Agnieszka miała na sobie oryginalny, kobaltowy garnitur: marynarkę o smokingowym fasonie zdobioną błyszczącymi frędzlami, a także klasyczne, garniturowe spodnie z połyskliwego materiału. Gwiazda uzupełniła look czarnymi, lakierowanymi loafersami marki projektującej obuwie i odzież taneczną - Repetto (ich cena to ok. 950 zł). Do tego prosta czarna kopertówka, top i minimalistyczny naszyjnik z krzyżykiem.

Agnieszka chętnie pozowała z narzeczonym, Piotrem Woźniakiem-Starakiem - to kolejne oficjalne wyjście pary po zaręczynach, które miały miejsce dwa tygodnie temu na Balu Charytatywnym TVN.
Czy Wam też podoba wam się ten - stylizowany na męski - look Szulim?

Zobacz: Agnieszka Szulim w trzecim odcinku Apluaz Apluaz w sukience za... 30 tysięcy złotych!

Agnieszka Szulim
Agnieszka Szulim


Agnieszka Szulim


Agnieszka Szulim


Agnieszka Szulim


buty Agnieszki Szulim - Repetto


Więcej na temat Agnieszka Szulim
Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23