Agnieszka Szulim
EastNews
Newsy

Wow! Olśniewająca stylizacja Agnieszki Szulim na wernisażu

Look do skopiowania!
Agnieszka Szulim pojawiła się na wernisażu polskiego grafika, plakacisty i malarza, Romana Opałki. Na wystawie zorganizowanej przez Fundację Rodziny Staraków Szulim zaprezentowała kolejną bezbłędną stylizację.  Zresztą nie pierwszy raz! (Zobacz także: Agnieszka Szulim na konferencji „Aplauz, Aplauz’’. Jej stylizacja kosztowała naprawdę dużo!).

Strój prezenterki był idealnie dopasowany do okazji: elegancki, choć niebanalny. Agnieszka miała na sobie oryginalny, kobaltowy garnitur: marynarkę o smokingowym fasonie zdobioną błyszczącymi frędzlami, a także klasyczne, garniturowe spodnie z połyskliwego materiału. Gwiazda uzupełniła look czarnymi, lakierowanymi loafersami marki projektującej obuwie i odzież taneczną - Repetto (ich cena to ok. 950 zł). Do tego prosta czarna kopertówka, top i minimalistyczny naszyjnik z krzyżykiem.

Agnieszka chętnie pozowała z narzeczonym, Piotrem Woźniakiem-Starakiem - to kolejne oficjalne wyjście pary po zaręczynach, które miały miejsce dwa tygodnie temu na Balu Charytatywnym TVN.
Czy Wam też podoba wam się ten - stylizowany na męski - look Szulim?

Zobacz: Agnieszka Szulim w trzecim odcinku Apluaz Apluaz w sukience za... 30 tysięcy złotych!

Agnieszka Szulim
Agnieszka Szulim


Agnieszka Szulim


Agnieszka Szulim


Agnieszka Szulim


buty Agnieszki Szulim - Repetto


Fleszstyle
Wow! Olśniewająca stylizacja Agnieszki Szulim na wernisażu. Look do skopiowania!
Wow! Olśniewająca stylizacja Agnieszki Szulim na wernisażu. Look do skopiowania!

Agnieszka Szulim pojawiła się na wernisażu polskiego grafika, plakacisty i malarza, Romana Opałki . Na wystawie zorganizowanej przez Fundację Rodziny Staraków Szulim zaprezentowała kolejną bezbłędną stylizację.  Zresztą nie pierwszy raz! (Zobacz także:  Agnieszka Szulim na konferencji „Aplauz, Aplauz’’. Jej stylizacja kosztowała naprawdę dużo! ) Strój prezenterki był idealnie dopasowany do okazji: elegancki, choć niebanalny. Agnieszka miała na sobie oryginalny, kobaltowy garnitur: marynarkę o smokingowym fasonie zdobioną błyszczącymi frędzlami , a także klasyczne, garniturowe spodnie z połyskliwego materiału . Gwiazda uzupełniła look czarnymi, lakierowanymi loafersami marki projektującej obuwie i odzież taneczną - Repetto (ich cena to ok. 950 zł) . Do tego prosta czarna kopertówka, top i minimalistyczny naszyjnik z krzyżykiem . Agnieszka chętnie pozowała z narzeczonym, Piotrem Woźniakiem-Starakiem - to kolejne oficjalne wyjście pary po zaręczynach, które miały miejsce dwa tygodnie temu na Balu Charytatywnym TVN . Czy Wam też podoba wam się ten - stylizowany na męski - look Szulim?   Zobacz: Agnieszka Szulim w trzecim odcinku Apluaz Apluaz w sukience za... 30 tysięcy złotych!   Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim z narzeczonym       Buty Repetto, ok. 950 zł  

Agnieszka Szulim w Apluaz Apluaz
ONS
Newsy
Agnieszka Szulim w trzecim odcinku Apluaz Apluaz w sukience za... 30 tysięcy złotych! ZDJĘCIA
Jak wygląda?

W trzecim odcinku programu "Apluaz Apluaz" nie brakuje emocji. Zawodnicy wzbudzają zachwyt jurorów, ale i prowadzącej, Agnieszki Szulim, która tym razem pojawiła się w sukience... za 30 tysięcy złotych! Agnieszka postawiła na kreację z długimi rękawami z charakterystycznymi ozdobami z domu mody Valentino, która kosztuje 29 850 zł w sklepie Moliera2, którego Szulim jest twarzą. Po przecenie - "tylko" 14 925 złotych. Efekt jest jednak powalający! Zobacz także:  Wiemy, co Agnieszka Szulim założy w pierwszym odcinku „Aplauz, Aplauz’’! Ma na sobie tysiące... Nie chcemy zastanawiać się, ile kosztują buty gwiazdy. Całość to równowartość naprawdę dobrego samochodu! Jak Wam się podoba sukienka Agnieszki?     LIVE STRAMING x TVN 😍 Agnieszka Szulim w sukni VALENTINO x Moliera 2 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Moliera 2 (@moliera2) 20 Wrz, 2015 o 11:07 PDT   LIVE STRAMING x TVN 😍 Agnieszka Szulim w sukni VALENTINO x Moliera 2 Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Moliera 2 (@moliera2) 20 Wrz, 2015 o 11:08 PDT  

Rolnik Szuka żony- jaka oglądalność?
Newsy
„Rolnik szuka żony” zostawił konkurencję w tyle! Znamy wyniki oglądalności największych show!
Który program był najchętniej oglądany?

Pierwszy wrześniowy weekend upłynął pod znakiem największych show telewizyjnych - zarówno znanych już publiczności, ale i tych nowych - m.in. " Apluaz Aplauz ". Zobacz: Za nami pierwszy odcinek "Aplauz, Aplauz"! Jak wypadła Agnieszka Szulim? Nowe show w telewizji: Rolnik szuka żony, Aplauz Aplauz, Mam talent -  oglądalność pierwszych odcinków Znamy wyniki oglądalności wszystkich tych programów.  Okazuje się, że bezkonkurencyjny wciąż pozostaje... " Rolnik szuka żony ", który obejrzało ponad 4,71 mln widzów. Na drugiej pozycji uplasował się „ Mam talent ” z 2,76 mln oglądalności. Wspomniany wcześniej „Apluaz Apluaz” z Agnieszką Szulim obejrzało zaś 2,49 mln widzów.   Wciąż bezkonkurencyjne są seriale - „M jak miłość” - 5,87 mln widzów, "Na dobre i na złe” - 4,43 mln , „Ojciec Mateusz” - 4,17 mln.   Jednak największym hitem weekendu okazał się mecz Niemcy-Polska - z ponad 7,5 mln oglądalnością!   A Wy co oglądaliście najchętniej?   Zobacz także: Dorota Wróblewska w szoku po pierwszym odcinku "Kto poślubi mojego syna?". Tak ostro jeszcze nie było.    

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner