Anna i Robert Lewandowscy zatrudnią nianię?
Instagram

Anna i Robert Lewandowscy lada dzień zostaną rodzicami. Robert planuje urlop tacierzyński?

Anna i Robert Lewandowscy zatrudnią nianię?
Instagram

Robert Lewandowski planuje urlop tacierzyński? Lada dzień na świecie pojawi się pierwsze dziecko słynnego piłkarza i jego pięknej żony Anny Lewandowskiej. Para już od kilku miesięcy intensywnie przygotowuje się do narodzin córeczki, która najprawdopodobniej będzie nosić imię Klara. I chociaż poród zbliża się wielkimi krokami, ciężarna trenerka wciąż ostro pracuje i doradza swoim fanom. Pojawienie się dziecka to z pewnością najważniejszy moment dla młodych rodziców, niestety, jak się okazuje, Robert nie będzie mógł w pełni poświęcić się swojej córeczce i wspierać Anię w opiece nad maleństwem. Dlaczego?

 

Robert Lewandowski nie może skorzystać z urlopu tacierzyńskiego

 

Najbliższe miesiące będą bardzo pracowite dla Roberta Lewandowskiego. Słynny piłkarz rozpoczyna gorący sezon piłkarski- czy przyszły tata zamierza wybrać się na urlop, aby pomóc swojej żonie po porodzie? Według doniesień magazynu "Gwiazdy" Robert nie może pozwolić sobie na kilkumiesięczną przerwę w pracy.

Kwiecień, maj i początek czerwca to dla Roberta najważniejszy czas w pracy. Nie może zrezygnować z meczów Ligi Mistrzów i zaszyć się z Anią w domu. To więcej niż pewne - zdradza informator tabloidu. Ania jest zaradna i zdyscyplinowana, więc macierzyństwo jej nie przerośnie.

Myślicie, że Ania i Robert zdecydują się zatrudnić nianię do pomocy? A może w wychowaniu ich dziecka pomogą babcie, pani Maria i pani Iwona?

 

Zobacz także: Czas pokaże, czy będziemy dobrymi rodzicami. Co Anna i Robert Lewandowscy mówili VIVIE! o dzieciach?

 

Robert Lewandowski nie planuje urlopu tacierzyńskiego.

Robert Lewandowski się opala

 

Anna Lewandowska lada dzień urodzi ich pierwsze dziecko.

Brzuszek Anny Lewandowskiej
Eastnews

Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51