Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews

Wielki błąd ortograficzny w "Pytaniu na śniadanie"! Taka wpadka rzadko zdarza się nawet w szkole

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews

Programy na żywo są bardzo trudne w realizacji, bo tu strasznie łatwo o wpadkę. Należy uważać na słowa, gesty i być cały czas czujnym, bo nigdy nie wiadomo, czym może zaskoczyć nas gość lub produkcja, która odpowiada za program. Choć sporo mówi się o wpadkach, to tych od lat nie brakuje na wizji. Tym razem za najnowszy błąd wcale nie odpowiadają dziennikarze, a tzw. "paskowy" programu. Zobaczcie, co pokazano w "Pytaniu na śniadanie".

Ważywa czy warzywa? 

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel współprowadzą "Pytanie na śniadanie" już od kilkunastu lat. Para cieszy się dużą popularnością i jest lubiana przez widzów programu. Dziennikarze mają wielkie doświadczenie przed kamerami, jednak i im zdarzają się wpadki. Nie wszystkie są oczywiście z ich winy. Przypomnijmy, w 2016 roku magik Pan Ząbek przebił Rogalskiej dłoń gwoździem na wizji! Internauci do dziś zastanawiają się czy sztuczka była udawana czy naprawdę nie udała się... 

Zobacz także: Tak wyglądał pierwszy odcinek nowego show TVP "To był rok!"! Ania i Marek czy Antek i Wanda? Kto poradził sobie lepiej? Głosujcie!

Niestety Rogalska i Kammel nie mają szczęścia w programie. Znów przez przypadek stali się "bohaterami wpadki", o której mówi dziś spora część internetu. Przy prowadzących pojawiła się plansza z pytaniem do widzów. Jedno ze słów zostało źle zapisane... 

Czy lubisz ważywa? - brzmiał pasek w "PnŚ".

Widzowie nie mogli uwierzy w to co widzą. Oczywiście chodziło o słowo "warzywa", które piszemy przez "rz". Oczywiście za błąd nie odpowiadali Marzena Rogalska i Tomasz Kammel. Winny był "paskowy". Para nie widziała obrazu, który był pokazywany widzom.

Taki byk ortograficzny rzadko zdarza się nawet uczniom. Z pewnością osoba odpowiadająca za to już nigdy nie napisze tego wyrazu z błędem. 

Czy lubisz ważywa? 

Ważywa w PnŚ
screen/tvp

Marzena i Tomek to jedna z par prowadzących poranny program 

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel
EastNews

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22