Zuza Zuza, Jasiek Zuza Zuza Zuza
Zuza
1/5
Zuza
Mat. prasowe

 

Niedawno zakończył się 12. sezon "Przyjaciółek", jednak nie poddajemy się rozpaczy, bo w końcu serialowe gwiazdy pracują już na planie 13. sezonu. Dzięki temu za kilka miesięcy poznamy dalsze losy Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magda Stużyńska) i Zuzy (Anita Sokołowska) i Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Finał 12. sezonu niewiele wyjaśnił, wręcz przeciwnie, bo teraz musimy czekać, by dowiedzieć się, czy Wika doprowadziła do wypadku samochodowego i zabiła Patrycję. Nie wiemy też, co z Zuzą. Czy przeżyje? Zdjęcia z planu 13. sezonu "Przyjaciółek" niepokoją! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zachęcamy do dyskusji o polskich serialach na naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/serialepolskie/

 

Zobacz: Za nami finałowy odcinek "Przyjaciółek"! Jak uważnie go oglądałaś?

2/5
Zuza, Jasiek

 

12. sezon "Przyjaciółek" zakończył się m.in. ślubem Zuzy i Jaśka. Zuza była bardzo słaba, nie była w stanie wstać sama z łóżka. Niestety, lekarz odmówił jej podania kolejnej chemii, mówiąc, że ma bardzo złe wyniki badań. Czy to oznacza, że Zuza umrze?

 

Zobacz: "Ona nie da rady. Nie ma siły wstać!" Czy Zuza stanie na ślubnym kobiercu? Zobacz zwiastun finałowego odcinka "Przyjaciółek"

3/5
Zuza
Instagram

 

Gdy zaczęły pojawiać się zdjęcia z 13. sezonu "Przyjaciółek" fani Zuzy odetchnęli z ulgą. Widać w końcu na nich ich ulubioną bohaterkę całą i zdrową. Niestety, do sieci trafiło tylko kilka zdjęć, obecnie Anita Sokołowska nie publikuje żadnych nowych z planu, wręcz przeciwnie, bo zaczęła podróżować. Była ostatnio w Wąchocku! 

 

Zobacz: TEGO producenci "Przyjaciółek" zabraniają Agnieszce Sienkiewicz (i nie tylko jej)! Zaskoczeni?

4/5
Zuza
Polsat

 

Tymczasem praca na planie wre! Magdalena Stużyńska niemal codziennie chwali się nowymi zdjęciami i nagraniami z planu serialu.

 

Zobacz: Nowa fryzura, modne ubrania i świetna figura - w 13. sezonie "Przyjaciółek" Inga wróci do formy!

5/5
Zuza

Brak Zuzy na planie może martwić, ale mamy nadzieję, że nie wiąże się jednak z najgorszym! A wy jak sądzicie? Czy Zuza pokona straszną chorobę?

 

Zobacz: Choroba Zuzy, rozwód Patrycji, zdrada Anki - oto najważniejsze wydarzenia tego sezonu "Przyjaciółek"! Co w finale?

Więcej na temat Przyjaciółki