Julia Wieniawa o facecie

Prawie naga Julia Wieniawa promuje "Small World" Vegi. Zobacz fragment zwiastuna

Julia Wieniawa o facecie

Julia Wieniawa wystąpi w najnowszej produkcji Patryka Vegi pt. "Small World". Reżyser promuje film o handlu dziećmi roznegliżowanym zdjęciem młodej aktorki. W sieci pojawiła się już zapowiedź zwiastuna kontrowersyjnej produkcji. Kto jeszcze zagrał w tym filmie? 

Zobacz także: Szokujący zwiastun nowego filmu Vegi "Bad Boy" z Małgorzatą Kożuchowską! Nie brakuje zbrodni, seksu i narkotyków

Julia Wieniawa w filmie "Small World" Patryka Vegi

Rola w "Small World" nie jest debiutem aktorskim Julii Wieniawy w filmach Patryka Vegi. Aktorka wystąpiła wcześniej w "Kobietach Mafii 2" oraz w powstałym na podstawie tej produkcji serialu. Wcieliła się tam w rolę Sandry "Futro" - rozkapryszonej córki bossa gangu, którego zagrał Bogusław Linda.

Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie. Tym razem zobaczymy Julię w roli wyzywającej pokojówki w filmie o handlu dziećmi. Do sieci trafił właśnie fragment zapowiedzi. Cały zwiastun będzie można obejrzeć w kinie, tuż przed filmem "Bad Boy"w reżyserii Patryka Vegi. 

Julia, jeszcze do niedawna znana głównie z "Rodzinki.pl", stawia coraz odważniejsze kroki w świecie kina. Oprócz kontrowersyjnych ról w filmach Vegi, spróbowała także swoich sił w pierwszym polskim horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt", którego premiera będzie miała miejsce już w marcu. 

Zobacz także: Kim jest tata Julii Wieniawy, Konrad Wieniawa-Narkiewicz? Aktorka szczerze: "Jak większość dzieci rozwiedzionych rodziców..."

Oto zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi. "Small World" opowiada o problemie, jakim jest handel dziećmi. Tym razem w zwiastunie nie pojawiły się żadne wulgaryzmy, które stały się charakterystyczne dla zapowiedzi filmów reżysera. 

Julia Wieniawa zagrała w filmie Patryka Vegi pt. "Small World". Reżyser promuje nowe dzieło kontrowersyjnym zdjęciem młodej aktorki. 

Julia Wieniawa w filmie "Small World" Patryka Vegi
Instagram

O czym jest "Small World"?

"Small World" to najnowsza produkcja Patryka Vegi, w którym porusza tematykę handlu dziećmi. W produkcji wystąpią m. in. Julia Wieniawa, Piotr Adamczyk i Enrique Arce znany  z "Domu z papieru". 

W "Small World" Patryk Vega przedstawia historię czteroletniej dziewczynki, która zostaje porwana z polskiej wsi. Udaje się ją odnaleźć dopiero po 14 latach. "Small World" ma przedstawić porwanie dziecka z aż trzech perspektyw: ofiary, jej rodziców oraz porywacza.

Wybierzecie się do kin? 

Patryk Vega

Julia Wieniawa nie boi się trudnych ról

Julia Wieniawa
Instagram

 

Więcej na temat Patryk Vega Julia Wieniawa
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10