Julia Wieniawa o facecie

Prawie naga Julia Wieniawa promuje "Small World" Vegi. Zobacz fragment zwiastuna

Julia Wieniawa o facecie

Julia Wieniawa wystąpi w najnowszej produkcji Patryka Vegi pt. "Small World". Reżyser promuje film o handlu dziećmi roznegliżowanym zdjęciem młodej aktorki. W sieci pojawiła się już zapowiedź zwiastuna kontrowersyjnej produkcji. Kto jeszcze zagrał w tym filmie? 

Zobacz także: Szokujący zwiastun nowego filmu Vegi "Bad Boy" z Małgorzatą Kożuchowską! Nie brakuje zbrodni, seksu i narkotyków

Julia Wieniawa w filmie "Small World" Patryka Vegi

Rola w "Small World" nie jest debiutem aktorskim Julii Wieniawy w filmach Patryka Vegi. Aktorka wystąpiła wcześniej w "Kobietach Mafii 2" oraz w powstałym na podstawie tej produkcji serialu. Wcieliła się tam w rolę Sandry "Futro" - rozkapryszonej córki bossa gangu, którego zagrał Bogusław Linda.

Teraz przyszedł czas na kolejne wyzwanie. Tym razem zobaczymy Julię w roli wyzywającej pokojówki w filmie o handlu dziećmi. Do sieci trafił właśnie fragment zapowiedzi. Cały zwiastun będzie można obejrzeć w kinie, tuż przed filmem "Bad Boy"w reżyserii Patryka Vegi. 

Julia, jeszcze do niedawna znana głównie z "Rodzinki.pl", stawia coraz odważniejsze kroki w świecie kina. Oprócz kontrowersyjnych ról w filmach Vegi, spróbowała także swoich sił w pierwszym polskim horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt", którego premiera będzie miała miejsce już w marcu. 

Zobacz także: Kim jest tata Julii Wieniawy, Konrad Wieniawa-Narkiewicz? Aktorka szczerze: "Jak większość dzieci rozwiedzionych rodziców..."

Oto zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi. "Small World" opowiada o problemie, jakim jest handel dziećmi. Tym razem w zwiastunie nie pojawiły się żadne wulgaryzmy, które stały się charakterystyczne dla zapowiedzi filmów reżysera. 

Julia Wieniawa zagrała w filmie Patryka Vegi pt. "Small World". Reżyser promuje nowe dzieło kontrowersyjnym zdjęciem młodej aktorki. 

Julia Wieniawa w filmie "Small World" Patryka Vegi
Instagram

O czym jest "Small World"?

"Small World" to najnowsza produkcja Patryka Vegi, w którym porusza tematykę handlu dziećmi. W produkcji wystąpią m. in. Julia Wieniawa, Piotr Adamczyk i Enrique Arce znany  z "Domu z papieru". 

W "Small World" Patryk Vega przedstawia historię czteroletniej dziewczynki, która zostaje porwana z polskiej wsi. Udaje się ją odnaleźć dopiero po 14 latach. "Small World" ma przedstawić porwanie dziecka z aż trzech perspektyw: ofiary, jej rodziców oraz porywacza.

Wybierzecie się do kin? 

Patryk Vega

Julia Wieniawa nie boi się trudnych ról

Julia Wieniawa
Instagram

 

Więcej na temat Patryk Vega Julia Wieniawa
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56