Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Marcin Mroczek i Rafał Mroczek na planie M jak miłość
Instagram
Newsy

Piotrek w "M jak miłość" dowie się, że Paweł zakochał się w Kindze! Padną groźby i ostre słowa!

Konflikt w rodzinie Zduńskich jest nieunikniony! Piotrek i Paweł w końcu będą musieli skonfrontować się w sprawie Kingi!

Sprawa Kingi i Pawła w „M jak miłość” poszła za daleko! Początkowo wydawało się, że sytuacja z pocałunkiem na weselu Magdy i Andrzeja była jednorazowa, a teraz okazuje się, że Paweł faktycznie zauroczył się w żonie swojego brata! W końcu prawnik zorientuje się, co się dzieje na Deszczowej pod jego nieobecność i między bliźniakami dojdzie do awantury! Jak to wszystko się skończy?

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Piotrek przyłapie Pawła i Kingę na czułościach?

Wyjazd Piotrka spowodował, że Kinga została sama z czwórką dzieci. Ich relacje się zmieniły, a kobieta ma za złe prawnikowi, że wszystko jest na jej głowie. Pomoc Pawła miała odciążyć Zduńską, ale pod nieobecność Piotrka oboje bardzo się do siebie zbliżyli. Będzie można to zauważyć, kiedy Kinga pokłóci się z Piotrkiem po aferze z Lenką. Prawnik stanie po stronie córki, a nie żony, a Kinga zamiast rozmowy z mężem pobiegnie do Pawła! W 1492 odcinku „M jak miłość” Kinga pozwoli Pawłowi na drobne czułości, które nie umkną Piotrkowi.

Piotrek zacznie grozić bratu!?

To wtedy prawnik w końcu przejrzy na oczy i zobaczy, że między jego żoną a bratem coś się dzieje! Speszona Kinga będzie chciała wybrnąć z tej sytuacji obronną ręką, ale Piotrek nie da się zbyt i zagrozi bratu:

Ja i Kinga jesteśmy ci wdzięczni za wszystko. Zwłaszcza Kinga... Uważaj, Paweł, bo to dla nas wszystkich może się źle skończyć! - powie ze złością.

Wygląda na to, że sprawa Kingi i Pawła tak szybko się nie zakończy! Czyżby Zduńska odwzajemniała uczucia szwagra?

Kinga w końcu wyzna mężowi, że Paweł ją pocałował?

Marcin Mroczek na planie M jak miłość
Instagram

Paweł rozbije małżeństwo Kingi i Piotrka?

Kinga i Piotrek M jak miłość
Instagram

 

M jak miłość, Artur w lesie
Mat. prasowe
Seriale
Zaskakujące wyniki sekcji zwłok Artura w "M jak miłość"! Czyje ciało naprawdę odnaleziono?
Zaskakujące wyniki sekcji zwłok Artura w "M jak miłość"! Czyje ciało naprawdę odnaleziono?

Historia Artura Skalskiego w „ M jak miłość ” jest coraz bardziej zaskakująca. Olek Chodakowski jest już na granicy wytrzymałości, bo zdaje sobie sprawę, z tego, że prawda o zabójstwie negatywnego bohatera serialu wkrótce wyjdzie na jaw i trafi za kratki. Będzie w szoku kiedy dowie się, że pojawił się nowy problem. Zwłoki, które odnalazła policja nie należą do Artura!

Joasia z M jak miłość
MTL Maxfilm
Seriale
Joasia otrzyma szokującą wiadomość, a Basia... pobije Anię! Wielkie emocje w "M jak miłość"
Już dziś wieczorem, 3 lutego, na antenie Telewizyjnej Dwójki zoabczymy kolejną odsłonę "M jak miłość".

Już dziś wieczorem, 3 lutego, na antenie Telewizyjnej Dwójki zobaczymy kolejną odsłonę "M jak miłość". W uwielbianym przez widzów serialu znów nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących zwrotów akcji. W 1490. odcinku "M jak miłość" sporo wydarzy się w wątku Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) i Basi (Gabriela Raczyńska) oraz Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Czy Joasia znów będzie cierpiała przez milionera Leszka (Sławek Uniatowski)?  Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"! Mamy opis i zdjęcia nowego odcinka serialu!  Zobacz także:    W "M jak miłość" ten tydzień przyniósł sporo emocji! Rozwiąż trudny quiz i sprawdź, czy niczego nie przeoczyłeś!

Kinga i Piotrek M jak miłość
Instagram
Newsy
Kinga w "M jak miłość" coraz bardziej obawia się Pawła. Ich sekret w końcu wyjdzie na jaw?
Kinga w "M jak miłość" coraz bardziej obawia się Pawła. Ich sekret w końcu wyjdzie na jaw?

Kłopoty Kingi z Pawłem w „ M jak miłość ” są coraz poważniejsze. W końcu z Berlina na weekend wróci Piotrek i szybko zorientuje się, że coś jest nie tak! Jednak będzie myślał, że jego żona jest tak przygnębiona przez natłok obowiązków. Zdecyduje zostawić czwórkę dzieci z Pawłem i jechać z Kingą do Grabiny! Niestety jego plany pokrzyżuje brat. Wtedy Piotrek w końcu zobaczy, co tak naprawdę się dzieje pod jego nieobecność! Kinga wyjedzie ze strachu przed Pawłem do Grabiny? Kinga zdecydowała się zataić przed Piotrkiem, że Paweł pocałował ją na weselu Magdy  i Andrzeja . Kiedy prawnik przyjedzie z Berlina znów zobaczy zmęczoną Kingę i postanowi ją trochę odciążyć. Nie ma pojęcia, że jego żona obwinia się o to, że od razu nie powiedziała mu prawdy i tylko odwleka w czasie rodzinną aferę! W 1487 odcinku, który zobaczymy 21 stycznia, para zdecyduje się wyjechać na kilka dni, a Piotrek opiekę nad dziećmi zleci Pawłowi. Ten przerażony czwórką dzieci poprosi o pomoc mamę Kingi, ale ta w ostatniej chwili się rozchoruje. Paweł zdecyduje, że sam nie da rady i zabierze całe towarzystwo do Grabiny, gdzie zawsze będzie mógł liczyć na pomoc babci Basi. Jednak szybko okaże się, że ten sam kierunek wybrali też Kinga i Piotrek. Tam wszyscy się spotkają, a Piotrek zauważy niepokojące rozmowy swojej żony z bratem. Paweł chciał przeprosić Kingę za swoje zachowanie, ale zaszkodził jej małżeństwu jeszcze bardziej, bo wzbudził czujność brata! Ostatecznie dojdzie do bójki między braćmi ! Jaki będzie miała finał ta afera dowiemy się już na koniec stycznia. Czy Kinga flirtuje z Pawłem?         Wyświetl ten post na Instagramie.          ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner