Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News
Newsy

Piotr Żyła stawia poważne zarzuty byłej żonie, pisze o wybitej szybie! Justyna odpowiada w emocjonalnym oświadczeniu

Piotr Żyła stawia poważne zarzuty byłej żonie, pisze o wybitej szybie! Justyna odpowiada w emocjonalnym oświadczeniu

Małżeństwo i burzliwe rozstanie Justyny i Piotra Żyłów wydawało się już historią. Ale w sobotni poranek historia odżyła, a właściwie wybuchła, a to za sprawą bardzo ostrego wpisu Piotra Żyły. Jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich stawia w nim mocne zarzuty swojej byłej. Pisze o groźbach i obelgach, wspomina nawet o rozbitej szybie w aucie. 

Bohaterka wpisu, Justyna Żyła, odpowiedziała bardzo szybko. W pełnym emocji oświadczeniu na Instagramie pisze, że to jej ostatnie słowo w temacie ich "niezdrowych relacji". Czy jednak zakończy się tylko na tej wymianie?

Zobacz także: Jak mieszka Justyna Żyła? Wnętrza jej domu robią wrażenie!

"Chodziliśmy na terapię małżeńską" Justyna Żyła o kulisach rozstania z Piotrem

Piotr Żyła oskarża byłą żonę

Wpis Piotra Żyły pojawił się w sobotni poranek. 

Hmmm tak sobie myśle jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bardzo nienawidzić drugiego? Starałem sie nie komętować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje Dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obeg na swój temat - pyta skoczek we wpisie (pisownia oryg.).

Dalej jest jeszcze mocniej:

Troszke wytrzymałem ale mówie dość, chcecie prawde prosze: Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimęty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić żeby dostać Dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor czy nie pocałujesz klamki A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z robitą szybą w aucie - pisze Piotr Żyła.

Dalej wspomina o wiadomości "z mojej codzienności". Zamieścił ją w relacji InstaStories, ale jak sam napisał, szybko usunął. Co w niej było? Według se.pl, zapis szokującej wymiany SMS-ów między byłymi małżonkami - pełnej mocnych i szokujących słów. 

(...) musicie szybko czytać, bo za godzine usune, bo może to jednak nie jest prawda. I tak na przyszłość Justynko załatwiajmy swoje sprawy między Sobą, ewentualnie na Policji po co w to mieszać pół Polski?? Rozumiem pandemia nudzi Ci sie, ale ja mam co robić naprawde😘  - kończy Żyła (pisownia oryg.). 

Oto cały post Piotra:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dada Pieter 1:0🤣 Hmmm tak sobie myśle jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bardzo nienawidzić drugiego?🤔 Starałem sie nie komętować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje Dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obeg na swój temat. Troszke wytrzymałem ale mówie dość, chcecie prawde prosze: Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimęty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle. Bo i tak musisz prosić żeby dostać Dzieci i musisz czekać czy trafisz na dobry humor czy nie pocałujesz klamki🤣 A ty zamiast z Dziećmi wyjedziesz i tak z robitą szybą w aucie🤣 A dla tych o mocnych nerwach jedna wiadomość z mojej codzienności w relacji. Ale musicie szybko czytać, bo za godzine usune, bo może to jednak nie jest prawda🤣🤣 I tak na przyszłość Justynko załatwiajmy swoje sprawy między Sobą, ewentualnie na Policji po co w to mieszać pół Polski?? Rozumiem pandemia nudzi Ci sie, ale ja mam co robić naprawde😘

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

 

Oświadczenie Justyny Żyły

Była żona skoczka odpowiedziała po kilku godzinach w oświadczeniu, opublikowanym również na Instagramie. 

Co teraz we mnie siedzi? Pustka? Sentyment? Złość? Wiem jedno, każdy mój krok i Piotrka - szkodzi dzieciom. A to one są najważniejsze, bynajmniej dla mnie, dlatego postanowiłam, że będzie to moje ostatnie słowo w temacie naszych niezdrowych relacji - pisze Justyna Żyła.

W oświadczeniu przedstawia swoją wersję na temat ich relacji oraz relacji dzieci z ojcem. Oto całość (kolejne strony należy przesunąć strzałką):

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 

Myślicie, że tak się to skończy? A może sprawa naprawdę trafi na policję?

Zobacz także: Policja zaprasza Justynę Żyłę z synem na komendę! Wszystko z powodu jej wywiadu

Piotr i Justyna rozwiedli się w 2018 roku:

Justyna Żyła, Piotr Żyła małżeństwo
Eastnews

Justyna Żyła
East News
Newsy
Justyna Żyła nie odpuszcza? Czy tym wpisem wbija kolejną szpilę byłemu mężowi?
Justyna Żyła nie odpuszcza? Czy tym wpisem wbija kolejną szpilę byłemu mężowi?

Konflikt byłych małżonków, Justyny i Piotra Żyłów kilka tygodni znów się zaostrzył za sprawą gorącej wymiany postów w mediach społecznościowych i sms-ów, które ujawnili w sieci. Po wydanych oświadczeniach przez obydwie strony wydawało się, że to koniec publicznych waśni. Jednak najnowszy wpis Justyny Żyły na Instagramie znów daje do myślenia. Czyżby te słowa były skierowane do byłego męża? Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Justyna Żyła pokazała, jak niszczy pamiątki po byłym mężu! Opublikowała w sieci zaskakujące nagranie!  Melancholijny wpis Justyny Żyły, czy te słowa kieruje do byłego męża?  Nie jest tajemnicą, że Justyna i Piotr nie mają ze sobą najlepszych relacji. Ostatnio wokół byłych małżonków znów zrobiło się głośno. Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie rozmowę sms-ową Piotra Żyły z córką, która odbiła się szerokim echem w mediach i internecie. Chociaż relacja celebrytki szybko zniknęła z Instagrama, to jednak skoczek zdążył ją zauważyć i wydał swoje oświadczenie.  Hmmm tak sobie myślę jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bardzo nienawidzić drugiego? Starałem się nie komentować swoich prywatnych spraw w sieci, ale jeżeli chodzi o moje Dzieci to już jest lekka przesada. Ileż można wysłuchiwać grożeń i obelg na swój temat. Przecież facet nie ma żadnych praw. Bo to zawsze on jest winny, a ona tylko dostaje wysokie alimenty i nie musi robić nic, ale to i tak jest jeszcze źle - pisał m.in. Piotr Żyła.  Justyna Żyła również zamieściła bardzo obszerne oświadczenie na swoim Instagramie i wydawało się, że para nie będzie już wracać publicznie do tego tematu. Jednak patrząc na nowy post byłej żony skoczka trudno nie mieć wrażenia, że...

Piotr Żyła i jego nowa partnerka Marcelina Ziętek
Instagram/EastNews
Newsy
Piotr Żyła wydał "oświadczenie" w sprawie jego nowego związku z Marceliną Ziętek! Zrobił to na złość Justynie Żyle?!
Piotr Żyła wydał "oświadczenie" w sprawie jego nowego związku z Marceliną Ziętek! Zrobił to na złość Justynie Żyle?!

Piotr Żyła (33 l.) postanowił odnieść się do doniesień na temat jego nowego związku z aktorką Marceliną Ziętek (22 l.). Co go do tego pchnęło? Z pewnością coraz więcej artykułów pojawiających się w mediach  na temat jego życia prywatnego oraz słowa jego byłej żony Justyny Żyły, która napisała wprost tak o jego nowej partnerce:  „Nie pierwsza i nie ostatnia! Byle z daleka od moich dzieci” . Piotr Żyła chciał z poczuciem humoru podejść do tego tematu. Czy napisał coś sensownego? Naszym zdaniem... raczej nie. Jego "oświadczenie" w typowo jego stylu możecie przeczytać poniżej: Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie i ostrzegam że kto przeczytał już do tego momemtu niech lepiej już nie czyta dalej, dlatego iż dalsza treść będzie zawierała elementy które można czytać, ale też nie trzeba, a na czym to ja skączyłem, a tak miałem zkomętować bardzo krutko ale treściwie te zaistaniałą sytuacje, chyba że lepiej może jednak nie komętować, a w sumie co mi tam zkąmętuje wszystko powiem wszystko nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim - napisał Piotr Żyła pod zdjęciem trzymającego gałązkę oliwną gołąbka pokoju. Piotr Żyła spotyka się z 22-letnią aktorką znaną między innymi z serialu "Szkoła" czy "19+". To Marcelina Ziętek. Ponoć Marcelina i Piotr chcieli ukrywać swój...

Piotr Żyła
East News/Instagram
Newsy
Piotr Żyła powoli przestaje ukrywać swoją ukochaną? Opublikował tajemnicze zdjęcie!
Kim jest nowa partnerka Piotra Żyły? Piotr Żyła potwierdził związek z młodszą o 11 lat aktorką?!

Kilka dni temu media obiegła informacja na temat nowego związku Piotra Żyły z gwiazdą serialu TVN, Marceliną Ziętek. Te sensacyjne wiadomości przekazał portal Pudelek.pl, a para do tej pory oficjalnie nie potwierdziła, ale też nie zaprzeczyła tym doniesieniom. Jednak na instagramowym profilu skoczka pojawiło się zdjęcie, które najwyraźniej ma na celu poinformować fanów, że Piotr Żyła naprawdę jest zakochany! Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Kim jest Marcelina Ziętek, nowa partnerka Piotra Żyły? Spędzili razem Walentynki!  Piotr Żyła powoli przestaje ukrywać swoją ukochaną? Opublikował tajemnicze zdjęcie! Nowy związek Piotra Żyły wzbudził ogromne zainteresowanie fanów skoczka. Kiedy portal Pudelek.pl ujawnił, że sportowiec układa sobie nowe życie u boku Marceliny Ziętek, gwiazdy serialu "19+", wielbiciele Piotra Żyły czekali na jakieś oficjalne potwierdzenie z jego strony. Skoczek jednak postanowił skomentować te doniesienia w swoim stylu.  Hmmm wiem, wiem miałem już nie komętować, ale może jednak skomętuje, nie może lepiej nie będe komętował, chyba że skomętuje, albo nie będe komętował, tak skomętuje, nie postanowiłem nie komętować, jednak tak skomętuje, nie już nie komętuje, tak będe komętował, komętowanie nie ma sensu, albo jednak ma, no dobra po bardzo długich rozważaniach za i przeciw postanowiłem że skomętuje całą tą zaistniałą sytuacje i napisze bardzo krutko ale treściwie [...] nie mam już nic do stracenia ostatni raz ostatni powiem prosze: Miłego Słonecznego Weekendu Życze Wszystkim - (pis. oryg.) brzmi część "oświadczenia" Piotra Żyły, które dodał w swoich mediach społecznościowych. Z "oświadczenia" Piotra Żyły ciężko było wysnuć jednoznaczne wnioski. Niemniej jednak niedługo po jego publikacji, na Instagramie skoczka...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik