Liszowska, Jungowska i Widawska na okładce Twojego Stylu
styl.pl

Te gwiazdy nie chcą chudnąć: Liszowska, Widawska i Jungowska na okładce "Twojego Stylu"

Liszowska, Jungowska i Widawska na okładce Twojego Stylu
styl.pl

Joanna Liszowska jest jedną z tych gwiazd, które należą do kobiet plus size. Aktorka uwielbia jeść i nie stosuje żadnych diet. Nie raz udowodniła też, że nie wstydzi się swojego ciała. Na zeszłorocznym koncercie sylwestrowym pokazała się w skąpym body. Gościła również na jednej z okładek magazynu "Vivy!", gdzie zaprezentowała zgrabną pupę. Przypomnijmy: Joanna Liszowska NAGO na okładce "Vivy!"

Joanna wraz ze swoimi koleżankami po fachu - Darią Widawską i Edytą Jungowską trafiły teraz na okładkę "Twojego Stylu". Popularne aktorki w rozmowie z pismem zdradziły, dlaczego nie chcą się odchudzać. Liszowska opowiedziała o trudach akceptacji swoich krągłych kształtów. Wspomina, że zajęło jej to dużo czasu:

W liceum tańczyłam w zespole. Wciąż porównywałam się z innymi tancerkami i uważałam, że coś z moją figurą jest nie tak. Gdy podobał mi się ciuch, kupowałam o numer za mały i wieszałam w szafie, przekonując siebie, że wkrótce do niego „dobiję”. Od kiedy zostałam aktorką, wciąż mi wytykano nadliczbowe kilogramy. - mówi Joanna

Daria Widawska przyznaje za to, że nie jest na diecie, ponieważ potrafi siebie upilnować:

Nie umiem żyć o liściu sałaty i nie zmuszam się do tego. Poza tym sama nie jestem w stanie się pilnować  - przyznaje gwiazda "Prawa Agaty".

Jak wam się podoba okładka?

Zobacz: Liszowska nie przejmuje się wagą: Trzeba sobie dogodzić, czuję się piękna


Liszowska i Socha na konferencji "Przyjaciółek":

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39