Olga Kalicka urodziła

Olga Kalicka pokazała urocze zdjęcie z synkiem! Zdradziła imię?

Olga Kalicka urodziła

 

Na początku stycznia Olga Kalicka po raz pierwszy została mamą! 25-latka przywitała na świecie synka. Szczęśliwą informacją podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Ojcem dziecka jest partner życiowy aktorki - Cezary. Jak młodzi rodzice radzą sobie w nowej sytuacji? Najnowszy komentarz Olgi rozwiewa wszystkie wątpliwości! 

 

Olga Kalicka pokazała synka

 

Olga Kalicka, tak samo jak inne gwiazdy, między innymi Edyta Pazura, Weronika Rosati czy Małgorzata Kożuchowska, unika pokazywania w sieci życia prywatnego. Gdy gwiazda urodziła swoją pierwszą pociechę, mało kto przypuszczał, że zdecyduje się pokazać twarz maluszka. Pierwsze zdjęcie, które aktorka udostępniła w sieci, przedstawiało rączkę synka. Jednak na kolejnym, Olga zdecydowała się pokazać, jak trzyma swojego synka. Nie da się ukryć, że tak cudownego widoku dawno nie widzieliśmy!

Dziękuję Wam za wszystkie wiadomości i gratulacje. U nas wszystko wspaniale. Przepraszam, ze tak mało wrzucam, ale wciąż się z Maluszkiem poznajemy i to mnie pochłania. Obiecuję za pare dni odpowiedzieć na Wasze pytania. Póki co wysyłamy duuuużo miłości - napisała Olga na Instagramie.

Zdjęcie młodej mamy z dzieckiem zachwyciło internautów. 

Cudowny!

Piękne zdjęcie!

Gratulacje! 

Przepiękne maleństwo - pisali zachwyceni fani. 

Zobaczcie fotografię, o której mowa! Kalicka do tej pory nie zdecydowała się zdradzić imienia pociechy. Myślicie, że w najbliższym czasie powie nam, jak nazwała synka?

 

Zobacz też: Olga Kalicka urodziła! Pochwaliła się przepięknym zdjęciem maleństwa!

 

Olga Kalicka z synkiem

Olga Kalicka
instagram

Czy aktorka zdradzi nam imię synka?

Olga Kalicka weźmie udział w turnieju tanecznym

Więcej na temat Olga Kalicka
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40