AKPA

Jurorowanie Tatiany Okupnik w "X-Factor" jest chyba największym zaskoczeniem wiosennej ramówki telewizji TVN. Dlatego też coraz częściej piosenkarka gości w programach telewizyjnych i na łamach kolorowych magazynów, gdzie opowiada o swojej nowej pracy. W ostatniej rozmowie z "Party" poproszono o komentarz na temat Tatiany Dodę. W pierwszej chwili wydawało się - dlaczego ją? A tymczasem wystarczy sobie przypomnieć, że w 2007 roku Doda i Okupnik miały okazję poznać się przy produkcji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie".

Doda bardzo pozytywnie skomentowała Tatianę i jej podejście do pracy. Uznała ją za "wszechstronną artystkę" i "bardzo inteligentną" kobietę (czytaj: Co Doda sądzi o Okupnik?). Równie pozytywnie o Dodzie w rozmowie z "Dzień dobry tvn" wypowiedziała się Okupnik:

- Z Dodą poznałyśmy się już kilka lat temu. Ja brunetka, ona blondynka. Od razu między nami zaiskrzyło. Bardzo się lubimy, ale kiedy wyjechałam do Anglii pracować nad nową płytą, nasz kontakt trochę gdzieś uciekł. Ale i tak lubię Dodę.

W przeciwieństwie do Mai Sablewskiej, Tatiana może liczyć, że w show-biznesie ma o jedną rywalkę mniej. A to już naprawdę wiele.

chimera

Więcej na temat Doda Tatiana Okupnik