Odeta Moro urodziła
Odeta Moro urodziła
1/4
Odeta Moro urodziła

 

Wielkie szczęście w rodzinie jednej z polskich gwiazd! Odeta Moro, dziennikarka radiowa i telewizyjna, urodziła synka! Celebrytka pochwaliła się tym faktem na swoim Instagramie. Odeta opublikowała tam urocze zdjęcie małej stópki. Jej fani oraz przyjaciele pospieszyli z gratulacjami. Jakie imię otrzymała pociecha gwiazdy? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Odeta Moro tuż przed porodem pokazała, ile waży!

2/4
Instagram

 

Odeta Moro urodziła!

 

Odeta Moro urodziła synka. Chłopiec otrzymał bardzo oryginalne imię. Odeta Moro oraz jej partner, Konrad Komornicki, nazwali go... Lew!

 

- Witaj świecie...❤️🍀💪🎯#babyboy - napisała na Instagramie dumna mama. 

 

Chłopiec przyszedł na świat za pomocą cesarskiego cięcia. W dniu porodu Odeta Moro była w świetnym humorze. Na jej InstaStories można było podpatrzeć, jak wyglądała jej droga do szpitala. 

 

3/4
Instagram

 

Jeszcze niedawno Odeta Moro chwaliła się wyprawką dla swojego małego księcia. Dziennikarka pokazała również, jak urządziła pokoik chłopca. Musimy przyznać, że gwiazda zadbała o wszystko w każdym calu. Sprzyjał jej fakt, że bardzo dobrze znosiła ciążę. Odeta Moro wyglądała wręcz kwitnąco!  Choć w ciąży przytyła 15 kilogramów, zachwycała świeżym wyglądem i optymizmem, który bił od niej z daleka. Przypomnijmy, że dziennikarka jest już mamą nastoletniej Soni, która jest owocem jej związku z Michałem Figurskim. Teraz dziewczynka doczekała się małego braciszka!

 

- Zaczynam drugie okrążenie i jestem szczęśliwa, że znowu zostanę mamą – mówiła jeszcze niedawno Odeta Moro w rozmowie z "Fleszem".

4/4

 

Szczęśliwej gwieździe składamy szczere gratulacje! Niech syn chowa się zdrowo :)

Więcej na temat zgadnij kto to?