Selena Gomez, Justin Bieber, Hailey Baldwin
eastnews

Justin i Hailey Bieber planują kupić dom! Co na to Selena?

Selena Gomez, Justin Bieber, Hailey Baldwin
eastnews

 

W lutym minie 5 miesięcy od ślubu Justina Biebera z Hailey Baldwin. Gwiazdy nie widzą świata poza sobą. Każdą wolną chwilę spędzają razem. Młode małżeństwo od dłuższego czasu planowało kupno wspólnego domu! Według zagranicznych serwisów para znalazła już apartament i do wyprowadzki zostało już niewiele czasu. Gdzie zamieszkają Justin i Hailey? I jak tę wiadomość przyjmie Selena?

 

Hailey i Justin - nowy dom

Justin i Hailey szukali dla siebie przestronnej rezydencji. Para nie ma dzieci, jednak nie ukrywa, że marzy o powiększeniu rodziny. Małżeństwo szukało zatem wielkiego domu. Podobno taką rezydencję znaleźli w dzielnicy Encino w Los Angeles. Paparazzi przyłapali Justina i Hailey, gdy opuszczali jeden z domów. Posiadłość, którą oglądali, miała 10 pokoi i 11 łazienek! Całość kosztuje 13 mln dolarów. Można ją wynająć za 100 tys. dolarów miesięcznie! 

 

Nie wiadomo, czy małżeństwo zdecydowało się na zakup domu, ale jeśli podejmą taką decyzję to ta może okazać się ciosem dla Seleny Gomez. Artystka dopiero co opuściła szpital psychiatryczny po załamaniu nerwowym. Najnowsze zdjęcia pokazują jednak, że gwiazda podniosła się już po ciężkim dla niej okresie. Oby nic nie wpłynęło na jej stan zdrowia. 
 

Zobacz tez: Hailey Baldwin i Justin Bieber - ich rodzina powiększyła się! Para pochwaliła się ZDJĘCIEM

 

Czy Selena zapomniała już o Justinie?

Selena Gomez
East News

 

W małżeństwie Justina i Hailey układa się podobno bardzo dobrze! 

Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44