Party Stories
Małgorzata Rozenek
ONS
Newsy

Małgorzata Rozenek pisze książkę o modzie? Mamy komentarz gwiazdy!

Gwiazda została znów skrytykowana. Dlaczego?

 

Julia Wieniawa, Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska i inne... Tak polskie gwiazdy wyglądają bez makijażu!

Nowa książka Małgorzaty Rozenek


Za sprawą programu “Perfekcyjna pani domu”, Małgorzata Rozenek stała się nie tylko gwiazdą i bohaterką mediów, ale też specjalistką od prowadzenia domu. Gwiazda wydała trzy poradniki: "Perfekcyjna pani domu. Poradnik", “Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu” oraz “Perfekcyjny ogród. Poradnik”. Już jesienią w księgarniach ukaże się jej czwarta książka. Czego będzie dotyczyć?


Ostatnio pojawiła się plotka, że w nowej książce Rozenek będzie radzić Polakom, jak powinni się ubierać! Niektóre osoby ze świata mody skrytykowały gwiazdę za wybór takiej tematyki. Dlaczego? Bloger Tobiasz Kujawa zarzucił jej, że nie zna się na modzie i nie powinna o niej pisać. Poprosiliśmy gwiazdę o komentarz, czy jej książka rzeczywiście będzie dotyczyć stylu. Co usłyszeliśmy?
 

“Nie jest to książka o modzie i stylu, ale o tym, jak czuć się dobrze w różnych dziedzinach życia”. powiedziała nam Małgorzata Rozenek.


Brzmi tajemniczo, ale przynajmniej wiemy, o czym Rozenek na pewno pisać nie będzie. Czekamy zatem na jesienną premierę. Myślicie, że nowa książka gwiazdy TVN, podobnie jak poprzednie, szybko zniknie z księgarnianych półek? 


Zobacz na Polki.pl: Zaplanuj "Perfekcyjny rok" z Małgorzatą Rozenek


 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek w mini
Newsy
Zobacz okładkę nowej książki Małgorzaty Rozenek! O czym naprawdę będzie?

Nowa książka Małgorzaty Rozenek "Jak dbać o siebie perfekcyjnie?" będzie miała swoją premierę już w najbliższą środę. My już dziś pokazujemy wam okładkę (na którym gwiazda prezentuje piękne nogi) i zdradzamy, co będzie w książce. Zapowiadano, że będzie to poradnik o modzie . Niektórzy zaczęli nawet krytykować Rozenek, że chce uczyć, jak się ubierać. Niesłusznie - nowa książka Perfekcyjnej Pani Domu nawet nie stara się być stylowym poradnikiem. Małgorzata Rozenek radzi, jak zadbać o wygląd i psychikę "Jak dbać o siebie perfekcyjnie?" ma być poradnikiem dla współczesnych kobiet, które dzielą swoje życie pomiędzy dom a obowiązki zawodowe. Jak wśród codziennych obowiązków, zadbać nie tylko o najbliższe otoczenie, ale także o samą siebie? Jak znaleźć czas na pielęgnację, relaks i własny rozwój? Małgorzata Rozenek zdradza i radzi, jak zadbać nie tylko o atrakcyjny wygląd, ale także własne wnętrze. W książce znajdą się m.in. sposoby na odreagowanie stresu. Czwarta książka Małgorzaty Rozenek - będzie kolejna? To już czwarta książka Małgorzaty Rozenek. Wcześniej pojawiły się jej poradniki "Perfekcyjna Pani Domu. Poradnik", "Perfekcyjny Rok z Perfekcyjną Panią Domu" oraz "Perfekcyjny ogród. Poradnik". Rozenek zapowiadała, że ma pomysły na jeszcze kilka książek. Ale na razie gwiazda wraca do telewizji. Bo poradnik "Jak dbać o siebie perfekcyjnie?" to nie koniec nowych wyzwań Małgorzaty Rozenek. Już wkrótce na antenie TVN pojawi się nowy program "Damą być", którego prowadzącą została Małgorzata Rozenek .   Skusicie się na nowy poradnik Perfekcyjnej pani Domu? Kiedy pat   Okładka nowej książki Małgorzaty Rozenek     Małgorzata Rozenek z partnerem Radosławem Majdanem podczas spaceru po Warszawie  

Małgorzata Rozenek wydaje książkę o modzie
East News
Newsy
Małgorzata Rozenek wydaje kolejną książkę.
Domyślacie się, na jaki temat?

Od kiedy stacja TVN pokazała program "Perfekcyjna Pani Domu" jego prowadząca, Małgorzata Rozenek z dnia na dzień stała się gwiazdą. Pojawiały się kolejne propozycje, reklamy i... książki. "Perfekcyjny ogród. Poradnik" czy "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu" okazały się wydawniczymi hitami. Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Rozenek postanowiła iść za ciosem i już wkrótce wyda kolejny poradnik. Jak donosi Super Express narzeczona Majdana chce pokazać Polkom jak powinny się... ubierać! Według informacji tabloidu książka Małgorzaty Rozenek " Jak perfekcyjnie się ubrać " trafi do sprzedaży już jesienią. Z naszych informacji wynika jednak, że stylizacjom będzie poświęcony zaledwie jeden rozdział.   Książka ma poruszać znacznie więcej życiowych tematów bliskich kobietom Czujemy, że nawet jeśli ubieraniu ma być poświęcony tylko jeden rozdział, to może wywołać poruszenie wśród modowych ekspertów. I nie tylko wśrod nich! Jedną z ostatnich  stylizacji Małgorzaty Rozenek skomentował  katolicki tygodnik. Uznał, że sukienka w której gwiazda pojawiła się na komunii świętej syna była zbyt śmiała. Zobacz: Małgorzata Rozenek skrytykowana przez katolicki tygodnik Przeczytacie kolejny pradnik Małgorzaty Rozenek? Zobacz na Polki.pl: Zaplanuj "Perfekcyjny rok" z Małgorzatą Rozenek  

Perfekcyjna Pani Domu znika z anteny. Małgorzata Rozenek bez pracy
Paparaty
Newsy
Gorszy okres u Rozenek. Do jesieni musi zacisnąć pasa
Jej miejsce w telewizji zajmie ktoś inny

Wczoraj informowaliśmy was, że "Perfekcyjna Pani Domu" znika z anteny. Hitowy program nie zagości w wiosennej ramówce TVN-u, co automatycznie jest utratą jednego z największych źródeł utrzymania dla Małgorzaty Rozenek . Na szczęście kryzys w życiu gwiazdy ma szansę zakończyć się przyszłorocznej jesieni, bo wtedy właśnie na antenę ma wrócić test białej rękawiczki. Zobacz: To już koniec Perfekcyjnej Pani Domu! Rozenek wybrała rodzinę WirtualneMedia.pl dowiedziały się, że kolejna edycja "Perfekcyjnej Pani Domu" najwcześniej pojawi się jesienią 2014 roku. Rozenek nie traci jednak całkowicie pracy. Nadal będzie jurorką w "Bitwie o dom" . Niezmiennie będzie też promować swój "perfekcyjny" poradnik . Miejsce "Perfekcyjnej" w portfolio TVN zajmie nowa produkcja. Stacja nie zdradza na razie swoich planów. Małgorzata Rozenek z synami w mroźny dzień:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner