Party Stories
Newsy

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Cezary Mocek był bardzo lubianym uczestnikiem pierwszej edycji "Sanatorium Miłości". Dziś mija pierwsza rocznica jego śmierci. Uczestnik przez długi czas zmagał się z problemami ze zdrowiem. Na chwilę przed śmiercią trafił do szpitala z objawami zapalenia płuc. Zmarł 19 lutego 2019 roku. 

W jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że udział w programie "Sanatorium Miłości" był jedną z najważniejszych decyzji jego życia: 

W poszukiwaniu wielkiej miłości zrobiłem krok do przodu. Bać się miłości to tak, jakby bać się życia... - wyznał w wywiadzie dla Rewii.

Marta Manowska wciąż ciepło wspomina Cezarego Mocka. Władysław, uczestnik drugiego sezonu, był jego bliskim sąsiadem. W nadchodzących odcinkach drugiego sezonu także nie zabranie akcentów wspominających Cezarego. Posłuchajcie,  jak jego pamięć uczcili uczestnicy pierwszej edycji "Sanatorium Miłości", a czego nie pokazano na wizji. Nie obyło się bez wzruszeń. Program wytworzył pomiędzy uczestnikami naprawdę silne i piękne więzi. 

Zobacz także: Nie żyje Cezary Mocek z "Sanatorium miłości". Przyjaciele pożegnali go poruszającym wpisem

Marta Manowska we wzruszającym wspomnieniu Cezarego Mocka, uczestnika "Sanatorium Miłości"

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka

Cezary Mocek zmarł 19 lutego 2018 roku. 

Cezary Mocek
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Manowska
East News
TV-Show
Czy będzie 3. sezon "Sanatorium miłości"? Zdradza Marta Manowska!
Marta Manowska zdradziła nam, czy możemy się spodziewać 3. sezonu "Sanatorium miłości". Zobaczcie sami!

Na początku stycznia wystartowała druga edycja programu "Sanatorium miłości" . Widzowie poznali nowych uczestników, którzy w Ustroniu będą szukali swojej drugiej połówki. Wielu z nich zdążyło już podbić serca fanów show TVP1.  Zobacz także:  "Sanatorium miłości": Wiesia zostanie królową turnusu? Widzowie nie mają wątpliwości! Nie da się ukryć, że "Sanatorium miłości" to prawdziwy hit, który dorównuje popularności "Rolnikowi". Czy to oznacza, że możemy spodziewać się 3. edycji show o emerytach? Zobaczcie, co zdradziła nam Marta Manowska ! Zobacz także:  Czwarty program Marty Manowskiej! Odejdzie z "Rolnik szuka żony"?! Znamy prawdę!

East News
TV-Show
Cezary Mocek zaufał Marcie Manowskiej. Opowiedział jej o tragedii, która zmieniła jego życie...

Fani "Sanatorium miłości" wciąż nie mogą pogodzić się z tą śmiercią. Nie żyje Cezary Mocek , jeden z najradośniejszych uczestników show TVP1. 66-latek zgłosił się do programu, ponieważ liczył na to, że znajdzie miłość. Od wielu lat doskwierała mu samotność. Cezary Mocek podkreślał, że chciałby znowu z kimś zatańczyć. Pochodzący z Łodzi emeryt kochał bowiem romantyczne melodie. W programie znalazł nić porozumienia z Teresą, która - tak jak on - uważała tango za jeden z najpiękniejszych tańców na świecie. Cezary Mocek zaufał także Marcie Manowskiej , która zdołała namówić go nawet na zwierzenia... Cezary Mocek: jak zginęła jego żona? Cezary Mocek od kilkunastu lat był wdowcem. Śmierć jego żony przyszła niespodziewanie. Cezary Mocek żegnając się z nią pewnego poranka nie przypuszczał nawet, że już nigdy jej nie zobaczy... - W grudniu minęło 11 lat, odkąd moja żona zginęła na pasach, przechodząc do pracy. Była tragedia. Czasem aż mi łezka poleci. I tęsknota też jest - wyznał Cezary Mocek w programie "Sanatorium miłości". Cezary Mocek, mimo tej ogromnej tragedii, nie zamknął się na miłość. 66-latek był gotowy znowu komuś zaufać. Cezary Mocek miał nawet swój ideał kobiety. - Szczupła blondynka, metr siedemdziesiąt, nogi do szyi - wyznał w jednym z wywiadów. Niestety, przez te wszystkie lata nie znalazł kobiety, z którą chciałby spędzić resztę życia. Cezary Mocek zdradził w jednym z wywiadów, że w pewnym momencie pojawiła się pewna niewiasta, jednak wystraszyła się, gdy mężczyzna zaczął mieć problemy ze zdrowiem. Cezary Mocek nie ukrywał bowiem, że leczy się na serce. Emeryt jakiś czas temu przeszedł nawet poważną operację. Oprócz tego miał coraz większe problemy z nogami, które zaczęły odmawiać mu posłuszeństwa. Mimo wszystko Cezary wciąż miał ochotę żyć pełnią życia....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner