Marina spadła ze schodów na Flesz fashion NIght Marina spadła ze schodów na Flesz fashion NIght Marina na Flesz fashion NIght
Marina na Flesz fashion NIght
ONS.pl

Marina była jedną z gwiazd podczas modowej gali Flesz Fashion Night 2019. Artystka miała na sobie kreację od Martyny Sowik i była muzą tej młodej projektantki. Co prawda stylizacja Mariny przyciągała uwagę, ale wszyscy mówią tylko o wypadku gwiazdy! Okazuje się, że podczas gali piosenkarka spadła ze schodów. Zobaczcie, jak do tego doszło!

1/3
Marina spadła ze schodów na Flesz fashion NIght
ONS.pl

Upadek Mariny na Flesz Fashion Night 2019

Podczas najważniejszego wydarzenia modowego, jakim jest gala Flesz Fahion Night, zdarzył się wypadek. Gwiazdy chętnie pozowały fotoreporterom, a wśród nich znalazła się również Marina. Piosenkarka zdecydowała się na pozowanie na schodach. Niestety, w pewnym momencie straciła równowagę i... spadła, a w zasadzie zsunęła się z nich!

2/3
Marina spadła ze schodów na Flesz fashion NIght
ONS.pl

Artystka zachowała jednak dobrą minę do złej gry i szybko się podniosła, po czym sama śmiała się ze swojego upadku. Na szczęście nic jej się nie stało i wszystko skończyło się na jednej chwili grozy.

3/3
Marina na Flesz fashion NIght
ONS.pl

Wypadek gwiazdy wywołał spore zamieszanie w mediach, ale to jej stylizacja zostanie zapamiętana na długo. Kombinezon w kratę z wycięciami marki SOWIKc/o, którą polska projektantka założyła w 2016  roku, to prawdziwy hit. Trzeba przyznać, że ten styl idealnie pasuje do wokalistki. Też tak sądzicie? 

 

Więcej na temat Marina Flesz Fashion Night