Zeszłotygodniowy odcinek "Project Runway" wywołał ogromne poruszenie. Dawno już żaden zaproszony gość specjalny nie wzbudził takiego zainteresowania jak Małgorzata Rozenek, która wdała się w ostrą wymianę zdań z Anją Rubik. Zobacz: Rubik i Rozenek w Project Runway pokłóciły sie o projekt. Doszło do ostrej wymiany zdań

Reklama

Po premierowym odcinku Marcin Tyszka krytycznie ocenił Perfekcyjną Panią Domu. Fotograf zamieścił w internecie zdjęcie z Magdą Gessler i wyraźnie podkreślił, że jest jedyną osobą, która bardzo dobrze zna się na gastronomii i hotelarstwie. Tym samym uderzył w czuły punkt prowadzącej "Piekielny Hotel". Przed naszą kamerą postanowił odnieść się do tego komentarza:

Ja i Anja żyjemy w tym świecie hoteli od 20 lat, pracujemy w tym świecie i uważam, że żeby komentować coś na temat hotelarstwa trzeba być klientem tych najlepszych hoteli, przeżyć kilkaset nocy w najróżniejszych miejscach, bo to jest trochę tak jakbyś krytykowała Bentleya wyłącznie czytając przewodnik o tym samochodzie. A musisz nim pojeździć, sprawdzić go i wtedy o tym mówić.

Nie zabrakło też pochwał dla Magdy Gessler:

Uważam, że Magda Gessler jest dla mnie wyrocznią, jeśli chodzi o gastronomię i hotelarstwo, ale też o życie. Ona w tym świecie pracuje, ona w tym świecie żyje.

Popieracie?

Zobacz: Tyszka zarzucił Rozenek brak umiejętności. Zrobił to bardzo ironicznie, wychwalając inną gwiazdę

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama