Marcela Leszczak uwielbia Natalię Siwiec
ONS

Marcela Leszczak po udziale w "Top Model 3" szturmem podbija polski show-biznes. Chętnie pojawia się na salonach, ma na swoim koncie już kampanię reklamową, a ostatnio przeprowadziła się do Warszawy. Przypomnijmy: Marcela zamieszka w stolicy z Michaliną

Pierwszą kampanią reklamową, którą Marcela zrealizowała po programie była sesja zdjęciowa dla marki "Chaos". Seksowne zdjęcie cieszą się ogromną popularnością w internecie, a smaczku dodaje fakt, że w tej samej kampanii wystąpiła też Natalia Siwiec. Okazuje się, że dziewczyny poznały się na planie zdjęciowym - w rozmowie z AfterParty.pl Marcela zdradziła, że bardzo polubiła Siwiec i nie traktuje jej jako konkurencji:
 

Natalia jest prze-super laską. Do sesji zawsze jest stylizowana na ostrą kobietę, a ma urodę dziewczynki. Widziałam ją bez makijażu, jest śliczna i wygląda jak moja rówieśniczka, mimo że jest troszeczkę starsza niż ja. Nie jesteśmy dla siebie konkurencją - ja, daj Boże, mogę być modelką high fashion, a Natalia robi bardziej komercyjne i wyzywające zdjęcia. Ja się do takich sesji z moim typem urody nie nadaję - wyznała w rozmowie z nami.


A wam która modelka bardziej się podoba? Marcela czy Natalia?

Zobaczcie nasz ekskluzywny wywiad z Marcelą. O Top Model, nagich sesjach, kontrowersjach z Zuzą i życiu w Warszawie:


Zobacz też kampanię marki "Chaos", w której wystąpiły Marcela Leszczak i Natalia Siwiec: