Jakiej płci będzie dziecko Małgosi i Pawła z Rolnik szuka żony? Paweł i Małgosia z "Rolnik szuka żony" będą mieć dziecko Paweł i Małgosia będą mieli syna Małgosia z Rolnik szuka żony z Pawłem wzięli ślub
Jakiej płci będzie dziecko Małgosi i Pawła z Rolnik szuka żony?
Instagram
Gratulujemy!
1/4
Jakiej płci będzie dziecko Małgosi i Pawła z Rolnik szuka żony?
Instagram

 

Małgosia z "Rolnik szuka żony" urodzin syna czy córkę? Wiemy! Zaledwie kilka dni temu Małgosia i Paweł ślubowali sobie miłość i wierność. Para wzięła ślub  w piątek, 28 września. Rolniczka wyglądała obłędnie w długiej koronkowej sukni, a Paweł zadał szyku w klasycznym smokingu.

 

Teraz przed Małgosią i Pawłem kolejne ważne wydarzenie - narodziny ich pierwszego dziecka! O tym, że zostaną rodzicami Małgosia i Paweł zdradzili w pierwszym odcinku najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony". Para nie poinformowała wówczas jakiej płci będzie maleństwo, ale... przyszły tata właśnie zdradził tajemnicę! 

 

Będzie syn czy córka? My już wiemy! Paweł pokazał piękne zdjęcie z sesji ślubnej i zdradził płeć dziecka!

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Mikołaj jest starszy od Marty o 30 lat, a mimo to PLANUJĄ DZIECI? Zobacz, co zdradzili!

2/4
Paweł i Małgosia z "Rolnik szuka żony" będą mieć dziecko

Przyszły tata i świeżo upieczony mąż Małgosi pochwalił się pięknym zdjęciem z sesji ślubnej i zdradził płeć ich pierwszego dziecka! 

Będzie syn czy córka? A może bliźniaki? Odpowiedź na następnej stronie! 

3/4
Paweł i Małgosia będą mieli syna
Instagram

Małgosia z "Rolnik szyka żony" urodzi syna! 

Maż, żona i syn <3- napisał szczęśliwy Paweł.

Więcej na temat Rolnik szuka żony