Rozenek o swoim seksownym stylu
Akpa

Rozenek zakłada ostatnio seksowne kreacje w stylu Dody. Perfekcyjna ma na to wytłumaczenie

Rozenek o swoim seksownym stylu
Akpa

Małgorzata Rozenek od początku swojej działalności medialnej zachwycała stylem i na każdej imprezie zwracała uwagę perfekcyjnymi stylizacjami. Gwiazda może pochwalić się długimi i szczupłymi nogami, które chętnie eksponuje. Kilka dni temu podczas premiery swojej książki zaprezentowała się w seksownych kozakach, które do tej pory kojarzyły nam się z kimś innym. Przypomnijmy: Rozenek w mini promuje nową książkę. Takich butów nie powstydziłaby się Doda

Internauci i gazety coraz częściej porównują Małgorzatę do Dody i to nie tylko z uwagi na osobę Radosława Majdana. Gdy para pojawiła się na urodzinach magazynu "Party", niektórzy sądzili, że wzrok płata im figla - u boku piłkarza pozowała bowiem blond włosa piękność w krótkiej sukience i bardzo wysokich obcasach. Taki obrazek pamiętamy z czasów jego małżeństwa z Rabczewską, ale okazuję się, że Perfekcyjna również lubi taki seksowny styl. Zarzeka się też, że ubierała się tak od zawsze.
 

Na ostatnich urodzinach "Party" byłam ubrana w przepiękną sukienkę Pierre Balmain. Wielcy projektanci, wielkie krawiectwo, nawet jeżeli coś wygląda na ekstremalnie trudne do noszenia, z reguły nie jest. Oczywiście ona miała kontrowersyjną długość, ale ja jestem przyzwyczajona do takich długości i chodzę w nich od zawsze. I uwielbiam Pierre Balmain - podkreśla w rozmowie z TVN.pl Rozenek.


Też dostrzegacie te podobieństwa?

Zobacz: Zakochani Rozenek i Majdan przed nasza kamerą: "Kochanie, zdarza się krytyka?"

 

Doda i Majdan
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na urodzinach "Party":

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10