Małgorzata Rozenek
ONS

Małgorzata Rozenek wraca do TVN Style - ma zastąpić Agnieszkę Szulim! W jakiej roli?

Małgorzata Rozenek
ONS

Program Małgorzaty Rozenek zastąpi w TVN Style produkcję Agnieszki Szulim - donosi “Super Express”. A to oznacza, że po przerwie znów będziemy mogli podziwiać na ekranie Perfekcyją, choć w innej roli. Jakiej?

Jej nowy program to polski odpowiednik ”Dinner Party Wars", gdzie Małgosia ma oceniać przyjęcia, przygotowywane przez uczestników - twierdzi SE. Show zastąpi "Stylowy magazyn" Szulim.

- Pracujemy już nad moim programem w TVN Style. Bardzo się cieszę, bo od tej stacji rozpoczęła się moja praca w mediach. Efekty naszej pracy będzie można oglądać już od września - zdradza "Super Expressowi" Rozenek.

Według tabloidu zdjęcia ruszają w czerwcu. Gazeta twierdzi również, że Rozenek podpisała kontrakt na blisko 300 tys. zł.

Jak widać, dla Małgosi Rozenek to dobry rok - tak prywatnie - powoli szykuje się do ślubu z Radkiem Majdanem - jak i zawodowo. Wygląda na naprawdę szczęśliwą - wystarczy spojrzeć na zdjęcia, które pokazują się na jej profilu facebookowym! Trzymamy kciuki za jej wszystkie projekty! 

 

Małgorzata Rozenek ma ostatnio bardzo dobry czas.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan całują się

 

W tym tygodniu pojawiła się na okładce magazynu "Flesz".

Małgorzata Rozenek w białym żakiecie
Flesz

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27