Małgorzata Rozenek ćwiczy z Ewą Chodakowską
Instagram/Flesz

Rozenek pracuje nad idealną sylwetką do ślubu. Chodakowska opowiedziała o wspólnych treningach

Małgorzata Rozenek ćwiczy z Ewą Chodakowską
Instagram/Flesz

Związek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana wzbudza wiele emocji. Oboje są po głośnych medialnych rozstaniach, dlatego na początku nie wróżono parze takiej sielanki, jak trwa do dzisiaj. Prowadząca "Piekielny Hotel" i sportowiec są w sobie szaleńczo zakochani, co zaowocowało odważną deklaracją. Zobacz: Rozenek i Majdan na okładce "Party". Para już po zaręczynach!

W dniu ślubu Rozenek chce wyglądać idealnie, dlatego postanowiła zacząć ćwiczyć z najpopularniejszą trenerką w Polsce. Ewa Chodakowska nie odpuszcza gwieździe TVN i na łamach "Flesza" opowiada, jak wyglądają ich wspólne ćwiczenia:

Moim celem była poprawa kondycji fizycznej Gosi oraz wzmocnienie mięśni jej całego ciała. Lubiła wszystkie części mojego programu treningowego "Skalpel". Uzyskałyśmy pięknie wymodelowane, smukłe i silne ciało. Niestety kiedy Gosia zaczęła więcej pracować, przestała ze mną trenować. Teraz zaczynamy od nowa. Małgosia ma świetną figurę, bo odżywia się bardzo zdrowo. Obie mamy bzika na tym punkcie. Dlatego efekty naszych spotkań będzie widać bardzo szybko

 

Z pewnością będą one spektakularne.

Zobacz: Chodakowska pokazała zdjęcia z treningu z Rozenek: Moja Gosia jest perfekcyjna

Małgorzata Rozenek ćwiczy z Ewą Chodakowską
 

Seksowna Ewa Chodakowska na gali:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01