M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie! M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie! M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie! M jak miłość: Aneta udowodni, że Karolina wrabia Budzyńskiego
M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie!
Instagram
1/4
M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie!
Instagram

 

Już jest! Serial "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie wrócił na antenę Telewizyjnej Dwójki. Wiemy już, że nowy sezon przyniesie nam ogromne emocje. Marcin zamieszka z Anią, Iza będzie w śpiączce a Paweł będzie miał spore kłopoty przez swój fikcyjny ślub z Katią. Emocji nie zabraknie również w wątku Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Madzi (Anna Mucha). W poprzedniej serii "M jak miłość" Karolina (Iga Górecka) oskarżyła prawnika o próbę gwałtu, więc teraz rozpocznie się walka w sądzie. Czy Budzyński trafi do więzienia? Prawnikowi będzie próbowała pomóc Aneta (Ilona Lewandowska), która zdobędzie dowody na kłamstwo Karoliny, ale czy to przekona sąd, że Andrzej jest niewinny? 

Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

 

Zobacz także: Iza będzie miała wypadek samochodowy! Zobaczcie ZWIASTUN nowego sezonu "M jak miłość"!

2/4
M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie!
Instagram

 

W nowym sezonie "M jak miłość" będziemy świadkami, jak Karolina (Iga Górecka) i Jola Kaczmarek (Monika Krzywkowska) próbują zniszczyć Andrzeja Budzyńskiego ( Krystian Wieczorek). Po tym, jak prawnik został oskarżony o próbę gwałtu będzie mu grozić więzienie! Jak już wiemy, sprawa Budzyńskiego zainteresuje Anetę (Ilona Lewandowska), która zdecyduje się pomóc Andrzejowi i Madzi! Największa rywalka Madzi, była partnerka Olka, podstępem zgromadzi dowody na to, że Karolina kłamie. Aneta nagra swoją rozmowę z młodą prawniczką, która przyzna, że Budzyński nigdy jej nie dotknął! 

Co wydarzy się dalej? Czy sąd weźmie pod uwagę dowody zebrane przez Anetę? 

Zobaczcie co wydarzy się w 1383 odcinku "M jak miłość"! Więcej informacji na następnej stronie! 

Zobacz także: PAMIĘTACIE ŁUKASZA Z 'M JAK MIŁOŚĆ'? TERAZ MA 24 LATA I JEST SZALENIE PRZYSTOJNY

3/4
M jak miłość: Aneta oskarży Budzyńskiego o molestowanie!
Instagram

Jak informuje "Świat seriali" w 1383 odcinku, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 24 września, dojdzie do kolejnej rozprawy przeciwko Budzyńskiemu. Karolina będzie już pewna swojej wygranej, ale wtedy na sali sądowej pojawi się Aneta! Była partnerka Olka pokaże dowody na niewinność Andrzeja i co najważniejsze, sąd oczyści prawnika ze wszystkich zarzutów! Budzyński nie trafi do więzienia dzięki Anecie. 

Zobacz także: „Byłam wyzywana na ulicy”, Koroniewska o ciemnej stronie sławy…

4/4
M jak miłość: Aneta udowodni, że Karolina wrabia Budzyńskiego
Instagram

Czy Karolina odpowie za kłamstwo? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! 

Zobacz także: Od niepozornej nastolatki do pewnej siebie kobiety... Zobacz, jak zmieniała się Katarzyna Cichopek!