Krzysztof Krawczyk i jego żona Ewa Krawczyk
East News
Newsy

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Ze swoją żoną Ewą Krawczyk ślub brał aż 3 razy. Dlaczego?

Krzysztof Krawczyk (+74 l.) nie żyje. O śmierci piosenkarza poinformował jego menadżer, później tę smutną wiadomość potwierdziła jego żona Ewa Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk (+74 l.) nie żyje. O śmierci piosenkarza poinformował jego menadżer, później tę smutną wiadomość potwierdziła jego żona Ewa Krawczyk (Krzysztof Krawczyk nie żyje. Jakie są przyczyny śmierci artysty? Czy to był koronawirus? Głos zabrała żona, Ewa Krawczyk). Ewa Krawczyk nie była pierwszą żoną piosenkarza, który przed poznaniem Ewy poślubił najpierw Grażynę Adamus, potem Halinę Żytkowiak z zespołu Trubadurzy. Oba małżeństwa nie przetrwały. Krzysztof Krawczyk ustatkował się dopiero przy Ewie. Poznajcie historię ich miłości.

Zobacz także: Krzysztof Krawczyk nie żyje! Jego życie było pełne dramatów: choroba żony, uzależnienie i wypadek samochodowy

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Krzysztof Krawczyk aż trzy razy miał ślub z Ewą

Od dawna łączył ich romans, bo Krzysztof Krawczyk tak długo ją podrywał, że Ewa – która początkowo nie chciała umówić się z nim nawet na kawę, bo był żonaty i o 14 lat starszy – po pierwszym spotkaniu uległa jego czarowi. Od tej chwili umawiali się na randki, w tajemnicy przed wszystkimi spotykali się w hotelach. Po tym, jak Krzysztof po rozmowie z synem zdecydował, że rozwodzi się z Haliną, mógł już oficjalnie związać się z Ewą.

Krzysztof Krawczyk wziął ślub ze swoją żoną Ewą aż trzy razy. Dlaczego? Najpierw para pobrała się w USA (1985 rok), po powrocie do Polski okazało się jednak, że ich małżeństwo było nieważne, dlatego też oboje zdecydowali się na szybki ślub cywilny już w naszym kraju. W 1988 roku para zdecydowała się na ślub kościelny, który odbył się w świątyni przy ulicy Koszykowej w Warszawie.

Krzysztof wyglądał elegancko. Miał na sobie marynarkę smokingową, białą koszulę i muszkę. Moja sukienka przyleciała z Krakowa samolotem... godzinę przed ceremonia - wyznała magazynowi "Na żywo" pani Ewa.

W dniu ślubu Krzysztof Krawczyk podarował swojej żonie piękną  biżuterię:

To był najpiękniejszy prezent, jaki mogłam sobie wymarzyć - dodała Ewa Krawczyk w wywiadzie.

Życie Krzysztofa Krawczyka pełne dramatów

Ich życie nie było jednak usłane różami. Ewa Krawczyk chorowała - wykryto u niej guza na nerce.

„Chodził nieprzytomny, potrafił założyć dwie różne skarpetki. Na scenę wchodził po dwóch koniakach. Kiedy usłyszałem, że w kolędzie »Lulajże, Jezuniu« bezwiednie śpiewa »Lulajże, Ewuniu«, widziałem, że jest źle”, opowiadał po latach jego menedżer i przyjaciel Andrzej Kosmala.

Na szczęście żona Krawczyka wróciła do zdrowia. Niestety jakiś czas później małżeństwo z synem Krawczyka omal nie zginęło w wypadku samochodowym.  Ewa, która siedziała na tylnej kanapie, wypadła przez przednią szybę, ale poza wstrząśnieniem mózgu nie miała poważnych obrażeń. Krzysztof miał zmasakrowaną twarz – złamaną szczękę i pękniętą żuchwę. Ale najbardziej ucierpiał syn gwiazdora, który miał stłuczenie pnia mózgu, złamaną rękę, nogę i szczękę. Po tym wypadku Krzysztof junior nigdy nie odzyskał pełnej sprawności.

Krzysztof Krawczyk z żoną
East News

Ewa Krawczyk była drugą żoną Krzysztofa Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk i jego żona Ewa Krawczyk
East News

Krzysztof Krawczyk nie żyje
Newsy
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Kim jest jego syn? Przeżył koszmarny wypadek samochodowy
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Kim jest jego syn? Przeżył koszmarny wypadek samochodowy

Krzysztof Krawczyk zmarł w wielkanocny poniedziałek. Te tragiczne informacje przekazał menadżer artysty, Andrzej Kosmala, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Życie Krzysztofa Krawczyka niestety było pełne dramatów. Jednym z nich był poważny wypadek samochodowy, w którym ucierpiał nie tylko muzyk, ale także jego syn, Krzysztof Krawczyk junior. Zobacz także:   Krzysztof Krawczyk nie żyje! Jego życie było pełne dramatów: choroba żony, uzależnienie i wypadek samochodowy Krzysztof Krawczyk nie żyje. Kim jest jego syn? Krzysztof Krawczyk junior jest owocem miłości Krzysztofa Krawczyka i Haliny Żytkowiak. Mężczyzna wychowywał się w USA, gdzie w 1979 wyemigrował wraz z rodzicami. To właśnie tam był świadkiem rozpadu małżeństwa rodziców. Jak czytamy na portalu pomponik.pl, w 1985 roku wokalista wrócił z synem do Polski, a kilka lat później obydwaj ulegli poważnemu wypadkowi samochodowemu. Krzysztof Krawczyk junior podobno miał stłuczenie pnia mózgu, złamaną rękę, nogę i szczękę. Z kolei sam wokalista pękniętą żuchwę, złamaną szczękę i uszkodzone kości policzkowe. Krzysztof Krawczyk Junior podobno odczuwa skutki koszmarnego wypadku do dziś.  Mężczyzna cierpi na powtarzające się ataki padaczki pourazowej. Dalsze życie Krzysztofa Juniora również nie było usłane różami. Mężczyzna został ojcem, jednak jego relacje z matką swojego dziecka nie należały do najlepszych. Syn Krzysztofa Krawczyka nie widuje swojej pociechy - podobno zrzekł się praw rodzicielskich. Kilka lat temu pojawiły się informacje, że mężczyzna mieszka z wujkiem, Andrzejem Krawczykiem i to on opiekuje się Krzysztofem Juniorem. Syn Krzysztofa Krawczyka ma utrzymywać się z renty chorobowej, która wynosi 600 złotych. ...

Krzysztof Krawczyk nie żyje
Newsy
Kim była druga żona Krzysztofa Krawczyka? Po jej śmierci muzyk nie mógł wybaczyć sobie jednej rzeczy...
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Kim była jego druga żona?

Krzysztof Krawczyk zmarł w wielkanocny poniedziałek w wieku 74 lat . Te smutne informacje przekazał w godzinach popołudniowych menadżer artysty, Andrzej Kosmala. Życie muzyka niestety było pełne dramatów. Jednym z nich był rozpad małżeństwa z Haliną Żytkowiak, z którą ma syna Krzysztofa Krawczyka Juniora. Kobieta zmarła w 2011 roku, a muzyk nie mógł wybaczyć sobie jednej rzeczy... Zobacz także:  Ostatnie zdjęcia Krzysztofa Krawczyka. Wzruszające kadry z żoną Ewą, przyjaciółmi oraz fanami Krzysztof Krawczyk nie żyje. Kim była jego druga żona?  Halina Żytkowiak była drugą żoną Krzysztofa Krawczyka. Podobnie jak Krawczyk, ona również miała talent wokalny. Śpiewała w zespołach Tarpany, Amazonki, ale także występowała solo. W 1969 r. dołączyła do zespołu Trubadurzy, gdzie swoją karierę rozpoczął właśnie Krzysztof Krawczyk Nie wiedziałem, kiedy zaczynaliśmy współpracę, że do zespołu dołączyła moja przyszła żona  – wspominał w książce "Życie jak wino" wokalista. W pewnym momencie Halina Żytkowiak zasugerowała Krawczykowi, aby porzucił zespół i rozpoczął solową karierę. Para przebywała wtedy w USA. To nie była łatwa dla piosenkarza decyzja, ale ostatecznie przystał na nią. Podobno nie patrzył na to, jako na kategorię realizowania ambicji artystycznych, ale zmusiły go do tego trudności życia codziennego. Halina była w ciąży, a Krawczyk chciał stanąć na wysokości zadania i ciężko pracował na nowe życie.  Ich małżeństwo rozpadło się w latach 80-tych. Krzysztof Krawczyk wrócił do Polski, a Żytkowiak postanowiła zostać w USA. Druga żona wokalisty zmarła 22 marca 2011 r. w Los Angeles na raka płuc w wieku 63 lat. Niestety, ani Krawczyk, ani jego syn, nie zdołali przybyć na jej pogrzeb. Według informacji wp.gwiazdy,...

Krzysztof Krawczyk i jego żona Ewa Krawczyk
East News
Newsy
Menedżer Krzysztofa Krawczyka opowiedział o ostatnich chwilach życia artysty. Wstrząsające szczegóły
Krzysztof Krawczyk nie żyje. Menadżer artysty opowiedział o przyczynach jego śmierci.

Krzysztof Krawczyk nie żyje. Te tragiczne informacje przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Andrzej Kosmala, menedżer wokalisty. Teraz w rozmowie z "Super Expressem" przyjaciel piosenkarza zdradził, co wydarzyło się w wielkanocny poniedziałek. Dlaczego Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala? Co było przyczyną śmierci?  Zobacz także:  Krzysztof Krawczyk nie żyje. Ze swoją żoną Ewą Krawczyk ślub brał aż 3 razy. Dlaczego? Krzysztof Krawczyk nie żyje. Menedżer artysty opowiedział o jego ostatnich chwilach Tak trudno w to uwierzyć, ale niestety, Krzysztofa Krawczyka nie ma już wśród nas... Jeszcze dwa dni temu muzyk informował swoich fanów, że pokonał koronawirusa i wyszedł ze szpitala. Cieszył się, że Wielkanoc spędzi z najbliższymi.  Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi! - pisał Krzysztof Krawczyk. Nikt więc nie spodziewał się, że w wielkanocny poniedziałek dowiemy się o śmierci artysty. Jak poinformował w rozmowie z Super Expressem menedżer artysty Andrzej Kosmala, w sobotę i niedzielę muzyk czuł się dobrze.  Czuł się bardzo dobrze. Razem z żoną cieszyli się wspólnymi świętami, podzielili się jajkiem. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę był w dobrej formie   – powiedział w rozmowie z SE menedżer artysty Andrzej Kosmala. Dramat rozegrał się w poniedziałek. Artysta zaczął nagle słabnąć. Żona muzyka od razu wezwała pogotowie.  Krzysztof tracił przytomność. Z minuty na minutę było coraz gorzej. Na koniec nie było z nim kontaktu, był nieświadomy. [...] Z racji tego, że Krzysztof nie miał już koronawirusa, pogotowie zabrało go do szpitala Wojskowej Akademii...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik