Party Stories
Krzysztof Ibisz z dziewczyną Patrycją na premierze filmu "Rysiek Lwie Serce"
ONS
Newsy

Krzysztof Ibisz chce się żenić!

Zmiany w jej życiu

Znajomi Krzysztofa Ibisza twierdzą, że prezenter jest chętny i gotowy, by zostać mężem po raz trzeci, ale jego ukochana, Patrycja Madejska odwleka ten moment.

Ciekawe dlaczego? Byłe żony Krzysztofa Ibisza (Anna Zejdler-Ibisz i Anna Nowak-Ibisz) świetnie sobie radzą, zrobiły karierę w mediach i żadna nie wróciła do nazwiska panieńskiego po rozwodzie.

Ibisz i Madejska sa parą od trzech lat. A ich miłość kwitnie. Jak czytamy w „Życiu na gorąco” paparazzi przyłapali ich niedawno na czułościach, pocałunkach i namiętnych spojrzeniach w Tójmieście. Prezenter był tam w pracy, a jego narzeczona, która na co dzień jest managerem w luksusowym domu handlowym w Warszawie pojechała z nim spedzić kilka dni nad morzem.

Idealne miejsce na oświadczyny... :)

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krzysztof Ibisz i Paulina Madejska. Kim jest Paulina Madejska?
ONS
Newsy
Dziewczyna Ibisza jest menadżerką najdroższego sklepu w Polsce!
"To szczęście mieć taką kobietę u boku"

Krzysztof Ibisz doczekał się własnego programu. Od 4 stycznia w stacji Polsat News pojawi się weekendowe pasmo "Nowy dzień" . Od miesiąca prezenter przygotowuje się do odcinków na żywo. Magazyn "Flesz" dowiedział się, że prezenter pieczołowicie dzwoni do znajomych gwiazd i polityków z nadzieją na zaproszenie ich do programu. W nowej pracy Ibisza wspiera ukochana Patrycja Madejska . Para podobno planuje w 2014 roku zamieszkać ze sobą. - Patrycja mnie mocno wspiera i trzyma kciuki za powodzenie programu. To szczęście mieć taką kobietę u boku - mówi "Fleszowi" Krzysztof. Zakochani są razem od dwóch lat. A czym na co dzień zajmuje się Patrycja? Okazuje się, że wbrew poprzednim doniesieniom tabloidów, Madejska nie jest sprzedawczynią, a menadżerką luksusowego domu handlowego VitkAc , w którym swoje salony mają takie marki jak Louis Vuitton, Saint Laurent, Diesel czy Bottega Venetta. To może dlatego garderoba Ibisza ostatnio opiera się na luksusowych markach? Zobacz: Ibisz najlepiej ubranym mężczyzną w Polsce Tak wygląda VitkAc: Gwiazdy na otwarciu pierwszego sklepu Louis Vuitton w Polsce:

ONS
Newsy
Ibisz ukrywał rozstanie z ukochaną
Prezenter już od kilku miesięcy nie jest w związku

Krzysztof Ibisz znowu jest singlem! Okazuje się, że znany prezenter już kilka miesięcy temu rozstał się ze swoją narzeczoną Pauliną Piosik . Sam Krzysztof Ibisz nie chce komentować jego relacji z byłą partnerką, jednak według informacji magazynu "Party", ich związek zakończył się wtedy, gdy Piosik przestała pracować dla swojego ukochanego.     I chociaż wtedy mówiło się, że para chce jedynie oddzielić życie prywatne od zawodowego, to dziś wiemy już, jaki był prawdziwy powód zerwania współpracy.     Znajomi Krzysztofa Ibisza twierdzą, że to przez jego niepowodzenia w pracy, związek z asystentką nie przetrwał próby czasu. Prezenter  nie mógł sobie poradzić ze słabnącą pozycją w stacji Polsat, gdzie do tej pory był prawdziwą gwiazdą. Problemy zawodowe odbijały się na jego związku, co ostatecznie doprowadziło do całkowitego rozpadu. Czyżby praca była jedyną prawdziwą miłością w życiu Krzysztofa Ibisza?   kb

ONS
Newsy
Ibisz lansuje się w Nowym Jorku (FOTO)
To jego pierwszy raz

Kilka tygodni temu w mediach pojawiła się informacja o tajemniczym rozstaniu Krzysztofa Ibisza z Pauliną Piosik. Prezenter przez wiele miesięcy ukrywał smutną informację przed mediami. Znajomi Ibisza twierdzili wówczas, że para zakończyła swój związek ze względu na jego problemu zawodowe. Wydaje się jednak, że złą passę prezenter ma już za sobą. Ostatnio poprowadził sylwestrową imprezę a teraz bawi się w Nowym Jorku. - To moja pierwsza wizyta w USA. Najbardziej fascynują mnie ludzie - ich otwartość, chęć rozmowy, podzielenia się doświadczeniami, ciekawymi historiami. Jestem pod wielkim wrażeniem Amerykanów i ich życiowego optymizmu - zachwycał się w rozmowie z "Faktem" Ibisz. Okazuje się jednak, że prezenter nie wyjechał na urlop, ale by występować razem z kabaretem Młodych Panów i Mariuszem Kałamagą. Pomimo natłoku pracy Ibisz znalazł czas na zwiedzanie, czym pochwalił się na łamach tabloidu:                                           (zdjęcia pochodzą ze strony fakt.pl) kb  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner