Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają romans
ONS

Szok! Krupińska ma romans z Karpielem-Bułecką. Co z Tadeuszem Bachledą?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają romans
ONS

Paulina Krupińska nigdy nie była specjalnie wylewna w kontekście swojego życia prywatnego. Wprawdzie jej związek z Tadeuszem Bachledą-Curusiem wywoływał duże zainteresowanie mediów, ale para rzadko pojawiała się razem na salonach, o wspólnych okładkach czy wywiadach nie wspominając. Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, że przystojny pilot oświadczył się ukochanej. Przypomnijmy: "Z tymi zaręczynami to jest tak, że..."

Teraz jedno jest pewne - Pauliny na ślubnym kobiercu z Tadeuszem nie uświadczymy. W jej życiu pojawiła się bowiem nowa i to bardzo zaskakująca miłość. Jak informuje "Party", Krupińska od kilku tygodni spotyka się z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Zakochanych na romantycznym obiedzie przyłapali paparazzi, a całej sprawie pikanterii dodaje fakt, że jeszcze niedawno Sebastiana łączono z Alicją Bachledą-Curuś, siostrą dotychczasowego chłopaka Pauliny. Świeżo upieczona para nie chce na razie komentować swojej relacji.
 

Znają się od dawna, ale dopiero teraz między nimi zaiskrzyło. Jej poprzedni związek z Tadeuszem należy już do przeszłości, a całe dni spędza teraz w towarzystwie Sebastiana. Są szczęśliwi, ale ponad wszystko cenią sobie prywatność i to się nigdy nie zmieni! - zdradza "Party" znajoma pary.


Pasują do siebie?

Zobacz: "Jestem zazdrosna. To jest chłopak, który ceni sobie wolność"


Paulina i Tadeusz Bachleda-Curuś:

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09