Newsy

Tomasz Jacyków skomentował wojnę Rozenek - Rusin tak, jak tylko on potrafi!

Tomasz Jacyków skomentował wojnę Rozenek - Rusin tak, jak tylko on potrafi!

Instagramową kłótnię Małgorzaty Rozenek i Kingi Rusin przez kilka dni wszyscy śledzili z niedowierzaniem. Zastanawialiśmy się jakie jeszcze działa wytoczą w tej walce gwiazdy TVN-u! Zobacz także: Nie pamiętasz od czego to wszystko się zaczęło? Oto konflikt Rozenek - Rusin w pigule!

Medialną wojnę Rozenek - Rusin skomentowała Renata Kaczoruk, która nie należy raczej do fanek Małgosi, Joanna Krupa, która jako pierwsza zwróciła uwagę na kontrowersyjność kontraktu reklamowego Rozenek,  a nawet... Doda! A co powiedział na ten temat znany ze swego kąśliwego języka Tomasz Jacyków? Posłuchajcie! :)

 

Zobacz także: Kinga Rusin usunęła wszystkie wpisy o Małgorzacie Rozenek. Dlaczego?

 

 

Małgorzata Rozenek została zaatakowana za promowanie kosmetyków testujących produkty na zwierzętach.

 

Kinga Rusin jest zaangażowana w walkę o prawa przyrody.

Kinga Rusin
ONS
Newsy
Jak dwie krople wody! Kinga Rusin pokazała zdjęcie z mamą i padliśmy z wrażenia
Są identyczne!

Kinga Rusin opublikowała swoje zdjęcie z chrztu, na którym zobaczymy między innymi ją jako niemowlaka, jej mamę i jej chrzestną. Nie sposób nie zauważyć dużego podobieństwa dziennikarki do swojej mamy. Kinga jest do nie naprawdę podobna! W pierwszym momencie pomyśleliśmy, że to... sama Kinga!   Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, dotyczących podobieństwa: Ale jest Pani podobna do mamy, piękne kobiety  Urodę odziedziczyła pani po mamie  Wierna kopia Pani Kingo wyglada pani tak jak pani mama w mlodosci. Piękna. Jaka Pani jest podobna do mamy!!! Na początku Was pomyliłam i myślałam, że to Pani ze swoją córką   Kinga Rusin jest ostatnio stałą bywalczynią na wszystkich portalach. Po zakończonej aferze z Małgorzatą Rozenek, wypłynęła informacja o matce chrzestnej Rusin, którą jak się okazało, była Danuta Rinn. Prezenterka postanowiła od razu zareagować na plotki związane z jej rodziną i wyjaśniła wszystko na Instagramie, publikując zdjęcie ze swoich chrzcin.    Kinga Rusin wyjaśnia rodzinną tajemnicę... Z obszernych wyjaśnień dowiadujemy się między innymi o tym, że mama Kingi Rusin została zatrudniona w biurze handlu TVP, po tym jak dziennikarka debiutowała już w telewizji. I zaprzeczyła, że to ona ułatwiła mamie zdobycie tej pracy.    Zobacz:  TYLKO U NAS! Renata Kaczoruk komentuje wojnę Rozenek - Rusin: "Bardzo dobrze rozumiem emocje Kingi"!   Z kolei tajemnica rodzinna, którą miał być fakt, że jej matką chrzestną jest Danuta Rinn - tajemnicą wcale nie jest. Ta informacja nigdy nie była sekretem, a dzięki oficjalnemu wyjaśnieniu Rusin wszystkie spekulacje na ten temat zostały ucięte.   Zobaczcie zdjęcia Kingi Rusin z mamą, widzicie to podobieństwo?   Kinga Rusin z córkami. Też są podobne?   Kinga Rusin wygląda...

Kinga Rusin na wakacjach, Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na spacerze
Newsy
Nie tylko Rusin! Majdan też USUNĄŁ wpis! Fani: "TVN wezwał na dywanik?" Jest odpowiedź Kingi!
Dlaczego usunęła wpisy?

  Czy to już koniec konfliktu między Kingą Rusin , a Małgorzatą Rozenek? Panie od kilku dni prowadziły wojnę w sieci, ale teraz zdaje się, że obie postanowiły odpuścić i zakończyć konflikt. Przypominamy, że wszystko zaczęło się od wypowiedzi Małgorzaty Rozenek, która w jednym z wywiadów zarzuciła Kindze, że  wykorzystuje walkę o prawa zwierząt do promocji swoich kosmetyków . Kinga odpowiedziała jej na to ostrym oświadczeniem! Nie pozwolę, żeby  wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat!  Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? - napisała Kinga Rusin. Ten wpis, podobnie jak inne dotyczące samej Rozenek, jak i walki Rusin o prawa zwierząt, zniknęły z sieci. Kinga napisała: "Pora iść dalej. Do zobaczenia jutro w DDTVN".   Kinga Rusin usunęła wpisy na temat Małgorzaty Rozenek. Dlaczego? Fani gwiazdy są zaskoczeni tym, że Rusin, która przez kilka dni szczerze wyrażała swoje opinie na temat Rozenek, nagle odpuściła. Czyżby Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji TVN, poprosił obie gwiazdy, żeby zakończyły konflikt?    Czyżby TVN wezwał na dywanik? Szczerze to liczyłam na więcej. Smutne, ale oczywiście wspieram i popieram, pytała jedna z fanek.   Nie, ale chciałam zakończyć wymianę oświadczeń z tymi ludźmi - odpisała Kinga Rusin. Fani jednak nie odpuszczali: Pani musiała usunąć poprzednie wpis czy chciała to zrobić? Chciałam zakończyć wymianę oświadczeń z tymi ludźmi. Wszystko już powiedziałam - dodała Rusin.   Okazało się też, że Radek Majdan, który w swoim oświadczeniu bronił Rozenek i atakował Kingę , również usunął swój...

Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek
Instagram
Newsy
Kinga Rusin USUNĘŁA wszystkie wpisy o Małgorzacie Rozenek! Dlaczego?
Zawieszenie broni?

  Czy to koniec gorącego konfliktu na linii Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek-Majdan? Pierwsza z nich nie tylko usunęła swoje poprzednie posty, które mierzyły w jej koleżankę ze stacji, ale dodała też nowy, który daje wiele do myślenia. Na zdjęciu opublikowanym na Instagramie widać dziennikarkę zmierzającą w stronę zachodzącego słońca. Pod fotografią pojawił się enigmatyczny wpis.    - Pora iść dalej. Do zobaczenia jutro w DDTVN.   Czyżby Kinga Rusin miała dość kłótni z Małgorzatą-Rozenek? Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od niefortunnej wypowiedzi prowadzącej "Projekt Lady". Małgorzata Rozenek stwierdziła, że Kinga Rusin wykorzystuje walkę o prawa zwierząt do promowania swojej własnej firmy kosmetycznej. Dziennikarka nie pozostała jej dłużna. W serii ostrych wpisów na Instagramie zarzuciła swojej koleżance sztuczność oraz pogoń za pieniędzmi. Do sporu włączyły się rodziny obu ze stron. Kinga Rusin w tej sytuacji mogła liczyć na swoje córki. Z kolei Małgosię poparł nie tylko jej mąż, ale także ojciec, który w rozmowie z "Faktem" nie zostawił suchej nitki na prowadzącej "Dzień Dobry TVN" .   - Show-biznes to bardzo specyficzne środowisko pełne żmij i gadów. Kinga Rusin jest tego najlepszym przykładem.  Po tym, co napisała, uważam, że to toksyczna osoba, która chce zaistnieć na chwilę we wszystkich mediach kosztem Małgosi. Podejrzewam, że chciała, by było o niej głośno, ponieważ marka jej kosmetyków jest niszowa- stwierdził ojciec Małgorzaty Rozenek-Majdan w rozmowie z tabloidem.    Jak myślicie, czy to koniec tej kłótni?   POLECAMY: Ferenstein-Kraśko również skomentowała konflikt na linii Rusin-Rozenek. Stanęła po stronie przyjaciółki?   Czy to już koniec tej walki?   Po czyjej byliście stronie?  

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner