M jak miłość Kinga
MTL Maxfilm
Newsy

Kinga z "M jak miłość" umrze i Katarzyna Cichopek zniknie w serialu? Spójrzcie na to zdjęcie!

Kinga z "M jak miłość" umrze i Katarzyna Cichopek zniknie w serialu? Spójrzcie na to zdjęcie!

Jedna z głównych bohaterek "M jak miłość" umrze? Czy Katarzyna Cichopek po 20 latach zniknie z serialu? Teraz wszystko stało się jasne! W sieci pojawiło się zdjęcie, które rozwiało wątpliwości w sprawie serialowej Kingi Zduńskiej! Czy po groźnym wypadku lekarze uratują jej życie? Spójrzcie tylko na TO zdjęcie. Marcin Mroczek opublikował fotkę z planu "M jak miłość"!

"M jak miłość": Rusza nowy sezon serialu! Iza zażąda od Marcina rozwodu?!

Kinga Zduńska przeżyje i wyjdzie ze szpitala

Zaledwie kilka dni temu "Świat seriali" poinformował, że wkrótce dojdzie do prawdziwego dramatu z udziałem Kingi. Okazało się wówczas, że w 1550 odcinku "M jak miłość" w domu Zduńskich wydarzy się niebezpieczny wypadek- Kinga potknie się o zabawki dzieci, spadnie ze schodów i straci przytomność. 

Tato, wracaj! Mama spadła ze schodów i się zabiła! - Misiek zadzwoni do Piotrka i powie mu o wypadku.

Kinga trafi do pod opiekę specjalistów. Zduńska będzie skarżyć się na bóle głowy dlatego lekarze pozostawią ją w szpitalu na obserwację. Przy łóżku Kingi będzie czuwał przerażony Piotrek (Marcin Mroczek), który w trudnych chwilach zrozumie, jak ważna jest dla niego ukochana żona. 

Teraz z pewnością wiele osób zastawia się, czy po wypadku lekarze wykryją coś, co zagrozi życiu Kingi i  jedna z głównych bohaterek zostanie uśmiercona. Czy po 20 latach Katarzyna Cichopek zniknie z "M jak miłość"? Wszystko wskazuje na to, że nie! Mamy dobrą wiadomość dla fanów hitu Telewizyjnej Dwójki! Kilka dni temu Marcin Mroczek, czyli serialowy Piotrek Zduński, pokazał zdjęcie z planu serialu z którego wynika, że razem z Katarzyną Cichopek nagrywa właśnie nowe odcinku "M jak miłość"!

Zobacz także: Joanna Koroniewska wróci do „M jak miłość”? Zaskakująca deklaracja aktorki!

Marcin Mroczek pokazał zdjęcie z planu "M jak miłość".

Katarzyna Cichopek, czyli serialowa Kinga nie zniknie z serialu TVP! 

M jak miłość Kinga
MTL Maxfilm

 

Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"
Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z reporterką Party.pl zdradziła, kiedy wróci na plan "M jak miłość"!

Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z reporterką Party.pl zdradziła, kiedy wróci na plan "M jak miłość"! Okazuje się, że aktorka ma już ustalony dokładny termin, kiedy rozpocznie zdjęcia do nowych odcinków uwielbianego przez widzów serialu. W związku z ciążą i narodzinami drugiego dziecka Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu zniknęła z serialu - fani "M jak miłość" doskonale wiedzą, że serialowa Joasia wyjechała z Polski i ma problemy ze zdrowiem. Teraz z pewnością wszyscy zastanawiają się, jak potoczą się  dalsze losy Chodakowskiej i kiedy znów zobaczymy ją w hicie TVP.  Barbara Kurdej-Szatan zdradziła nam, kiedy wróci do "M jak miłość"! Posłuchajcie sami! Zobacz także:   Basia Kurdej - Szatan pochwaliła się uroczą sesją zdjęciową z synkiem! Henio skończył już dwa miesiące Barbara Kurdej-Szatan zdradziła nam, kiedy wróci na plan "M jak miłość".

KInga M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Seriale
"M jak miłość": Co dalej z Kingą po wypadku? Przeżyje, ale w jej życiu wszystko się zmieni
"M jak miłość": Co dalej z Kingą po wypadku? Przeżyje, ale w jej życiu wszystko się zmieni

Wypadek Kingi w " M jak miłość " to będzie jedno z najdramatyczniejszych wydarzeń w tym sezonie! Zduńska omal nie przypłaci życiem potknięcia i kiedy znajdzie się w szpitalu z podejrzeniem wstrząsu mózgu jej rodzina będzie przeżywała prawdziwy horror! Kiedy Piotrek odbierze telefon od syna i usłyszy w słuchawce, że Kinga nie żyje będzie załamany... Tato, wracaj! Mama spadła ze schodów i się zabiła! - powie tylko Misiek. Czy to oznacza, że Katarzyna Cichopek pożegna się z serialem? Nowe zdjęcia jednoznacznie wskazują, że  Zduńska wyjdzie z tego cało ! A co stanie się po wypadku? Kinga wróci do zdrowia a może od tego momentu będzie zdana na najbliższych? Zobaczcie, co stanie się tuż po wypadku Zduńskiej!  Kinga w "M jak miłość" wróci do zdrowia? Upadek Kingi w "M jak miłość" poważnie wystraszy jej rodzinę. Dzieci, widząc leżącą nieprzytomną mamę będą przerażone, a Piotrek w końcu zda sobie sprawę, że tylko na Kindze tak naprawdę mu zależy. Kiedy nieprzytomna Zduńska trafi do szpitala, a lekarze będą podejrzewali wstrząs mózgu Piotrek nie będzie opuszczał jej na krok. Jak już wiadomo Kinga przeżyje feralny upadek ze schodów, ale to dramatyczne wydarzenie mocno wpłynie na jej życie! Na nowych zdjęciach z planu, które pojawiają się na instagramowych kontach Katarzyny Cichopek i Marcina Mroczka widać, że para znów się do siebie zbliżyła. Czyżby widmo rozwodu minęło bezpowrotnie? Wszystko wskazuje na to, że teraz cała rodzina zmobilizuje się i zacznie pomagać Zduńskiej. W końcu kobieta pożegna wszystkie kryzysy i depresję? Najprawdopodobniej to właśnie nieszczęśliwy wypadek będzie początkiem powrotu jej życia na właściwe tory!  Zobacz także:   Kinga z "M jak miłość" umrze i Katarzyna...

M jak miłość Kinga
MTL Maxfilm
Newsy
Dramatyczny wypadek Kingi w "M jak miłość"! Zduńska zginie, a Katarzyna Cichopek po 20 latach odejdzie z serialu?
Już wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do prawdziwego dramatu! Okazuje się, że w domu Zduńskich dojdzie do przerażającego wypadku, a Kinga trafi do szpitala!

Już wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do prawdziwego dramatu! Okazuje się, że w domu Zduńskich dojdzie do przerażającego wypadku, a Kinga trafi do szpitala! Czy jedna z głównych bohaterek uwielbianego przez widzów serialu zginie? Katarzyna Cichopek, która od początku "M jak miłość" gra Kingę, po 20 latach zniknie z produkcji? Wypadek Kingi w "M jak miłość" Kinga już od kilku miesięcy przeżywa trudne chwile. Po tym, jak jej mąż wyjechał w podróż służbową, Zduńska musiała sama poradzić sobie z opieką nad dziećmi i pracą w bistro. Kinga miała żal do męża, że nie może liczyć na jego pomoc. Jak już wiemy, Piotrek (Marcin Mroczek) wróćił już do domu, jednak ich małżeństwo wciąż przeżywa prawdziwy kryzys- ostatnio Zduńska była świadkiem, jak jej mąż całował się z koleżanką z pracy! Czy para przetrwa trudne chwile i będzie razem? Teraz okazuje się, że dopiero dramatyczny wypadek Kingi wstrząsnie Piotrkiem, który zrozumie, jak ważna jest dla niego żona. Według doniesień " Świata Seriali" w 1550 odcinku "M jak miłość" dojdzie do przerażającego wypadku Zduńskiej!  Kinga nie zauważy zabawki leżącej na podłodze, potknie się o nią i spadnie ze schodów! Zduńska uderzy głową o podłogę i straci przytomność. Świadkiem wypadku będzie syn Zduńskich. Przerażony Misiek zadzwoni do swojego taty i powie mu, że Kinga nie żyje! Tato, wracaj! Mama spadła ze schodów i się zabiła!- powie Misiek. Kinga trafi do szpitala, a po tym, jak odzyska przytomność będzie się skarżyć na bóle głowy. Specjaliści zostawią Zduńską na obserwacji, a przy jej łóżku pojawi się przerażony Piotrek! Wiesz, kiedy Misiek do mnie zadzwonił i powiedział, że spadłaś ze schodów...Te koszmarne minuty, zanim dotarłem do...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner