Instagram

To już WOJNA! Rusin wydała drugie oświadczenie w sprawie Rozenek! "Potrafi wciskać kobietom tylko sztuczny kit!"

Instagram

Małgorzata Rozenek walczy z hejtem, od kiedy zgodziła się zostać twarzą popularnej marki - krytycy zarzucają, że jej produkty są  testowane na zwierzętach. Do kłótni Rozenek i Rusin doszło, gdy Małgorzata w jednym z wywiadów próbowała się bronić, a przy okazji uderzyła w Kingę Rusin.

Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin - powiedziała Małgorzata dla Jastrząb Post. 

Kinga Rusin zareagowała ostro atakując Małgorzatę Rozenek na Instagramie. Rozenek odpisała, że "Zachowania rynsztokowe ją martwią". Teraz głos znów zabrała Kinga Rusin. Co napisała?

 

Kinga Rusin postanowiła odpowiedzieć Małgorzacie Rozenek i wydała drugie, bardzo mocne oświadczenie:

I znowu MUSZĘ się bronić! Rozenek 2 dni myślała i zaatakowała po raz trzeci mnie, (...) uwaga! zarzuciła mi, że walczę z kobietami! Zrobiła to filmikami które zaraz usunęła - pewnie ze wstydu. Ale w internecie nic nie ginie i już powstały o tym artykuły. - napisała Rusin w swoim oświadczeniu.

Zobacz: "Gdy ktoś jest w 100 proc. sztuczny..." Córka wspiera Kingę Rusin po jej ostrym wpisie w sprawie Rozenek! A jak inne gwiazdy?

 

Ale to nie koniec, potem padły jeszcze inne słowa:

Argumentów w sprawie praw zwierząt oczywiście brak. Przeprosin za obrażanie mnie i moich wysiłków społecznych też brak. Nie dziwię się, że argumentów brak bo stanowisko Majdanów ws cierpień zwierząt przy testach kosmetycznych jest nie do obrony. (...) Jeżeli chodzi o tekst, że walczę z kobietami - to TAK, walczę z kobietami nieuczciwymi, atakującymi mnie hipokrytkami sprzedającymi wartości za kasę, kobietami usiłującymi mnie okraść (jak w przypadku moich kosmetyków kilka lat temu, 2 procesy już wygrane, pozostałe w toku) oraz... polującymi na cudzych mężów - brzmi znajomo? - pisze Rusin.

Kinga Rusin we wpisie dodała więcej:

(...) Rozenek nie poszła nawet na żaden czarny marsz co przyznała w wywiadzie. Potrafi wciskać kobietom tylko sztuczny kit. I kłamać na mój temat. Potwierdziło się, że przyczyną ataku Rozenek na mnie jest sukces Pat&Rub: dała nawet screena z nazwą! Ależ ją musi to wszystko boleć! (...) Rozenek wkurza też fakt, że moje kosmetyki są naturalne, nie są testowane na zwierzętach i nie są tanie. Jakby przeciwieństwo, prawda?

Po czyjej stronie w tym konflikcie jesteście? Kingi Rusin czy Małgorzaty Rozenek?

 

Zobacz: Joanna Krupa w końcu komentuje konflikt Rusin i Rozenek! "Nie mogę sobie pozwolić na oszczerstwa"

 

Kinga Rusin wydała oświadczenie.

Kinga Rusin wydała mocne oświadczenie

 

Kto ma rację?

Małgorzata Rozenek-Majdan
Instagram

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10