Kevin Spacey
ONS
1/5
Kevin Spacey
ONS

Afera wokół Kevina Spacey nabiera tempa. Kolejna osoba oskarża amerykańskiego aktora o molestowanie seksualne. Mężczyzna, który chce zachować anonimowość, opowiedział w wywiadzie dla telewizji BBC o sytuacji, która miała miejsce 1980 roku. Wówczas Kevin Spacey miał zaproponować nastolatkowi spędzenie wspólnego weekendu w Nowym Jorku. Aktor miał nalegać, by spali w jednym łóżku, jednak jego znajomy, przedstawiający się jako John, nie zgodził się. Mimo tego, mężczyźni rano mieli obudzić się w jednym łóżku.

''Obudziłem się, a Spacey na mnie leżał'', powiedział mężczyzna. 

John wyznał, że nie sądzi by doszło do aktu seksualnego, jednak swoje doświadczenie opisuje jako "traumatyczne".

 

Zobacz też: To już koniec „House of Cards”?! Po ujawnieniu skandalu z Kevinem Spaceyem jest oświadczenie Netflixa!

 

To nie jedyna osoba, która zarzuca aktorowi wykorzystywanie seksualne. Co jeszcze wiemy w tej sprawie? Przeczytaj podsumowanie na kolejnych stronach.

 

Polecamy: Kevin Spacey: „Dzielę życie na przed i po Franku Underwoodzie”. Jak zmieniło go „House od Cards”?

2/5
Kevin Spacey
ONS

Anonimowy John to już kolejna osoba, która oskarżyła Kevina o molestowanie seksualne. Kilka dni temu amerykański filmowiec, Tony Montana w rozmowie z portalem radaronline.com wyznał, że aktor miał go złapać za krocze w 2003 roku w jednym z barów w Los Angeles. Jednak to nie wszystko. Do oskarżeń przyłączyli się również inni mężczyźni. Meksykański aktor, Roberto Cavazos, powiedział, że Spacey w przeszłości "polował na młodych aktorów". Z kolei Daniel Beal na łamach "The Sun" wyznał, że Kevin Spacey miał się przed nim obnażyć. 

3/5
Kevin Spacey
ONS

Cała afera wokół aktora zaczęła się, gdy Kevin Spacey został oskarżony przez innego aktora, Anthony'ego Rappa o molestowanie seksualne, którego gwiazdor miał się dopuścić w 1986 roku. Po ogłoszeniu sprawy, Kevin Spacey wydał specjalne oświadczenie, w którym wyznał, że nie pamięta całego zdarzenia, jednak przeprasza, jeśli do niego doszło. W komunikacie po raz pierwszy oficjalnie przyznał, że jest homoseksualistą. 

4/5
Kevin Spacey
ONS

Kiedy wybuchł skandal wokół aktora, media przypomniały wywiad, którego w 2004 roku udzielił  w "Daily Mail" brat aktora, Randall Fowler. Mężczyzna wyznał wówczas, że on i jego brat byli molestowani seksualnie przez ojca Thomasa Fowlera, którego nazwał "kreaturą". 

5/5
Kevin Spacey
ONS

Czy oskarżenia o molestowanie seksualne zakończą wielką karierę Kevina Spacey? Do tej pory aktor uchodził za jednej z najbardziej interesujących gwiazdorów naszych czasów. Dwukrotny zdobywca Oscara, doskonale sprawdzał się zarówno na dużym ekranie m.in. w takich produkcjach jak "American beauty" oraz w rolach serialowych. Niestety afera wokół Kevina Spacey może negatywnie odbić się na pracy zawodowej aktora. Producenci kultowego serialu "House od Cards" już poinformowali o zawieszeniu zdjęć.

Więcej na temat Kevin Spacey