książę William, Kate Middleton Kate Middleton
East News
Ups! Wyszło niefortunnie
1/4
East News

Do tej pory mówiło się, że królowa Elżbieta II w pełni akceptuje wybrankę swojego starszego wnuka. Kate Middleton niemal od razu zyskała sympatię brytyjskiej rodziny królewskiej. Meghan Markle, która poślubiła niedawno księcia Harry'ego, ponoć nie miała tak łatwego startu. Powodem miała być między innymi burzliwa przeszłość aktorki.

 

Zobacz: Do sieci wyciekł film i zdjęcia z nagą Meghan Markle!

 

Teraz to Kate Middleton stała się bohaterką "erotycznego" skandalu. Jesteście ciekawi, co się stało? Sprawdźcie kolejne slajdy!

 

POLECAMY: Królowa będzie teraz wiedziała o każdym kroku Meghan! Przydzieliła jej anioła-stróża!

2/4
książę William, Kate Middleton
East News

Kate Middleton poznała Williama podczas studiów. Ich związek był naprawdę burzliwy. Para rozstawała się, aby znowu do siebie wrócić. Ostatecznie młodzi uznali, że nie mogą bez siebie żyć. Kate Middleton i książę William wzięli ślub 29 kwietnia 2011 roku. Para doczekała się trójki dzieci: George'a, Charlotte oraz Ludwiczka. W serwisie Netflix pojawił się ostatnio film dokumentalny, który opowiada o ich miłości. To właśnie on stał się początkiem "skandalu" z Kate Middleton...

3/4
Reddit

Pod wspomnianym dokumentem o miłości Kate Middleton i księcia Williama pojawiło się bardzo niefortunne zdjęcie kobiety w bieliźnie i z alkoholem w ręku. Patrząc na obie te fotografie, które nałożyły się na siebie, można odnieść wrażenie, że to ciało księżnej Kate! Czy ten niefortunny zbieg okoliczności wpłynie na wizerunek Kate Middleton?!

4/4
Kate Middleton

Księżnej Kate, gdy była jeszcze "zwykłą" dziewczyną, zdarzały się wpadki. Żona księcia Williama nie zawsze potrafiła dobrać odpowiedni strój. W mediach krążyły też zdjęcia z imprez, na których Kate była mocno "zmęczona". Jednak obecnie ukochana Williama uchodzi za ikonę stylu i ulubienicę królowej Elżbiety. Dlatego mamy nadzieję, że babcia Williama nie ogląda Netflixa :)

 

POLECAMY: Nawet księżnej Kate zdarzały się spektakularne wpadki, nie tylko te modowe! Zobacz!

Więcej na temat Kate Middleton Księżna Kate