Dalily Mail zachwyca się Krupą i Rubki z finału "Top Model 3"
AKPA

Brytyjczycy zachwyceni Krupą i Rubik z finału Top Model

Dalily Mail zachwyca się Krupą i Rubki z finału "Top Model 3"
AKPA

Podczas wczorajszego finału "Top Model 3" nie tylko uczestniczki były w centrum uwagi. Bacznie obserwowano również jurorów. Jak się okazało wczorajsze show na żywo śledziły również zagraniczne media. Dziennik "Daily Mail" zachwyca się bowiem stylizacjami Joanny Krupy i Anji Rubik. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu brytyjscy dziennikarze byli pod sporym wrażeniem Natalii Siwiec. Zobacz: Brytyjski dziennik chwali Siwiec. Zostanie światową gwiazdą?

Obie gwiazdy światowego formatu postawiły na jasne stylizacje. Joanna miała na sobie długą obcisłą sukienkę z kuszącym dekoltem projektu Dawida Wolińskiego. Look uzupełniła o fryzurę w stylu retro i diamentowe kolczyki.

- "Gwiazda "Real Housewives Of Miami" postawiła na nowoczesną wersję hollywoodzkiej syreny" - skomentował stylizację Krupy dziennik


Rubik podczas programu postawiła na nieco wyzywający i seksowny wizerunek. Gwiazda wybiegów również chciała zwrócić uwagę na swoje piersi. Rozpięta biała koszula z pewnością pobudziła wyobraźnie niejednego mężczyzny. Do tego Anja założyła krótkie szorty i wysokie kozaki, które podkreślały szczupłe nogi modelki.

- Anja Rubik zrezygnowała z klasycznego, uwodzicielskiego wizerunku i postawiła na seksownie wyeksponowane nogi - zachwala "Daily Mail".


A waszym zdaniem, która gwiazda prezentowała się lepiej podczas finału "Top Model 3"?

Zobacz: Zuzanna Kołodziejczyk WYGRAŁA Top Model 3!

Dalily Mail zachwyca się Krupą i Rubki z finału "Top Model 3"

 

Pozostałe gwiazdy podczas finału Top Model 3:

Więcej na temat Anja Rubik Joanna Krupa Top Model
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27