Jarosław Kret komentuje medialne doniesienia o rzekomym rozstaniu z Beatą Tadlą! O kryzysie w związku prezentera pogody i dziennikarki plotkuje się już od kilku tygodni. Wszystko zaczęło się od zaskakującej wypowiedzi Jarosława Kreta na temat zazdrości o Beatę Tadlę, która w programie "Taniec z Gwiazdami" tańczy u boku przystojnego Jana Klimenta. 

 

Mnie to nie obchodzi. Nie myślę o tym. Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje- mówił wówczas w rozmowie z "Faktem".

 

Zaledwie kilka godzin później, jeden z dziennikarzy zacytował wypowiedź Jarosława Kreta wyraźnie zaskoczonej Beacie Tadli. Od tamtej chwili wszyscy byli przekonani, że związek pary to rzeczywiście już przeszłość, jednak ostatnio w rozmowie z magazynem "Party" Kret zapewnił, że wcale nie rzucił swojej partnerki! 

 

Teraz Jarosław Kret w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle komentuje ostatnie doniesienia na swój temat. Prezenter pogody zapewnia, że jego wypowiedzi zostały zmanipulowane ponieważ nigdy nie komentował swojego życia prywatnego! Posłuchajcie, co jeszcze zdradził przed kamerą!

 

Zobacz także: Jarosław Kret ujawnił zaskakującyszczegół relacji z Beatą Tadlą

Jarosław Kret komentuje medialne doniesienia na swój temat. 

Beata Tadla, Jarosław Kret

Więcej na temat Beata Tadla Jarosław Kret