East News

Hailey... już nie Baldwin! Właśnie zmieniła nazwisko na Instagramie

East News

 

Hailey Baldwin jest już oficjalnie panią Bieber! W świecie zdominowanym przez media społecznościowe nie ma chyba bardziej dobitnego podkreślenia zmian w życiu, niż ogłoszenie ich na swoim profilu. Szczególnie, gdy obserwuje go prawie 15.5 mln osób, tak jak w przypadku modelki. Stąd też media nie mogły pominąć zmiany na profilu instagramowym Hailey, która zmieniła właśnie swoje nazwisko na Bieber! 

 

Hailey Bieber, profil na Instagramie
Instagram

 

Gest z pewnością ucieszy jej męża - Justina Biebera, który mimo ślubu z Hailey, mocno przeżywał rozstanie ze swoją poprzednią ukochaną - Seleną Gomez. Jak pisaliśmy, ostatnio bardzo cierpiał, gdy dowiedział się, że była partnerka przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Podejrzewano, że to może mieć wpływ na kryzys w związku Justina i Hailey.

Zobacz też: Justin Bieber już tak nie wygląda! Całkowicie zmienił fryzurę i nie tylko. To dzięki Selenie Gomez?

Ale to chyba tylko złe języki. 21-letnia żona piosenkarza najpierw zarezerwowała nazwę "Hailey Bieber" na potrzeby swojej marki odzieżowej, teraz zmieniła oficjalnie swój instagramowy profil, pojawiły się również dużo bardziej radosne pogłoski - że młodzi małżonkowie spodziewają się dziecka! Wygląda więc, że związek kwitnie.

Justin Bieber i Hailey Baldwin
East News

Zobacz: Bieber chwali się zdjęciem, na którym namiętnie całuje Hailey! Ta fotka złamie serce Selenie

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05