East News
Co się dzieje?
1/4
East News

 

Związek Hailey Baldwin i Justina Biebera nie schodzi z pierwszych stron gazet. Wszyscy chcą wiedzieć, jak im się układa. Zainteresowanie młodą parą wzmogło się tuż po tym, jak była ukochana Justina Biebera trafiła do szpitala psychiatrycznego. Podobno Selena Gomez bardzo źle znosi fakt, że jej były chłopak ułożył sobie życie na nowo u boku innej kobiety. Zagraniczne media podają, że ta sytuacja źle wpłynęła na związek Biebera i Baldwin. Najnowsze zdjęcia w pewnym sensie potwierdzają te plotki... Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Radzenie sobie po rozstaniu - przeżyj stratę do końca

2/4
East News

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin mają kryzys?

 

Zazwyczaj Justin Bieber i Hailey Baldwin spędzali wolny czas razem. Paparazzi często spotykali ich, gdy wspólnie pili kawę w modnych knajpkach. Ostatnio jednak małżonkowie chadzają osobno. Żadne z nich nie wygląda jednak na szczęśliwe... Rozciągnięte ubrania, smutne miny. To nie zwiastuje nic dobrego. Czyżby plotki o tym, że Justin Bieber i Hailey Baldwin przechodzą kryzys nie były przesadzone? 

3/4
East News

 

Jeszcze niedawno pisaliśmy, że Hailey Baldwin chce zmienić nazwisko na Bieber. Jeśli plotki o kryzysie okażą się prawdziwe, modelka będzie musiała chyba zmienić swoje plany...

4/4
East News

 

Którą z nich powinien wybrać Justin Bieber? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Hailey Baldwin Justin Bieber