TOP MODEL W INDIACH
Akpa

Jury zaskoczyło! Zamiast trzech, są CZTERY finalistki Top Model 3

TOP MODEL W INDIACH
Akpa

Program "Top Model' wszedł w decydującą fazę. Dzisiaj poznaliśmy uczestniczki, które już za tydzień powalczą w wielkim finale o główną nagrodę. Wyłonienie finałowej trójki nie należało do najłatwiejszych zadań, w końcu pozostały najlepsze dziewczyny, które spotkały się ze sporym uznaniem jurorów i obecnych w Indiach przedstawicieli branży modowej.

Zobacz: Top Model w Indiach - która wygra?

W półfinale piątka dziewczyn najpierw walczyła o udział w pokazie podczas indyjskiego Fashion Weeku. Projektanci podziękowali Klaudii Strzyżewskiej, co zaskoczyło przede wszystkim Dawida Wolińskiego. Zachwyty wzbudziła natomiast Marcela Leszczak. Nie było to jednak zadanie, które wpływało na ostateczną ocenę jury. O wynikach decydowała sesja autorstwa indyjskiego fotografa, którą opublikuje indyjska edycja "Harper's Bazaar".

Jury zaskoczyło swoją decyzją i do wielkiego finału, który odbędzie się na żywo, awansowały aż cztery dziewczyny: Marcela Leszczak, Zuzanna Kołodziejczyk, Klaudia Strzyżewska i Renata Kurczab. Z walką o kontrakt z agencją modelek Next pożegnała się Tamara Subbotko.

Fajny skład finałowy? Kto powinien wygrać program? Zagłosujcie w sondażu poniżej:Dziewczyny w Indiach:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00