Małgorzata Rozenek pokazała jak wygląda bez makijażu
ONS

Wiemy, kto zaprojektuje suknię ślubną Małgorzaty Rozenek!

Małgorzata Rozenek pokazała jak wygląda bez makijażu
ONS

Od kilku tygodni trwają prace nad suknią ślubną Małgorzaty Rozenek. Jak udało się dowiedzieć magazynowi "Flesz", suknię ślubną dla gwiazdy TVN zaprojektuje Ewa Minge! Projektantka pracowała z gwiazdą TVN już w ubiegłym roku, gdy uszyła specjalnie dla niej suknię na Bal Dziennikarzy.

 

 

Ewa Minge zaprojektuje suknię ślubną Rozenek!

 

Już na pierwszym spotkaniu obie Panie bardzo się polubiły i postanowiły razem pracować. Jakie są oczekiwania Małgorzaty? Gwiazda TVN chce, żeby jej suknia w tym wyjątkowym dla niej dniu była 

długa i prosta, bez zbędnych ozdób. Kolor? Oczywiście biały! Projektantka nie ma dużo czasu, bo ślub Rozenek i Majdana ma się odbyć już niedługo! Minge nie chce zdradzić, jak ostatecznie będzie wyglądać ta suknia, ale za to oceniła... urodę Małgorzaty. 

Na żywo nie można oderwać od niej oczu. Jest idealnym materiałem na światową gwiazdę, a to w naszej, trochę zaściankowej rzeczywistości może budzić zazdrość. Trudno jednak mieć pretensje do posągowo pięknej kobiety, że wychodzi poza nasze realia", powiedziała Ewa Minge w magazynie "Flesz".

Co jeszcze o Małgorzacie Rozenek powiedziała Ewa Minge? Jak się układa ich współpraca? Przeczytacie w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz".

 

ZOBACZ: Justyna Steczkowska zaśpiewa na ślubie Rozenek i Majdana? "Lubię panią Gosię!"

 

Małgorzata Rozenek na okładce Flesza

Małgorzata Rozenek w białej sukience na okładce Flesza
Flesz

Majdan i Rozenek pobiorą się jeszcze w tym roku!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na gali tygodnika "Piłka Nożna"

Ewa Minge już pracuje nad suknią ślubną Rozenek

Ewa Minge pod studiem DDTVN

 

 

Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10