Górniak docina Rusin na koncercie
ONS

Górniak wciąż pamięta spięcie z Rusin w DDTVN. Teraz docięła jej na koncercie

Górniak docina Rusin na koncercie
ONS

Tydzień temu w studiu Dzień Dobry TVN pojawiła się Edyta Górniak. Gwiazda raczej rzadko gości w programach śniadaniowych, więc zarówno jej fani, jak i produkcja byli bardzo podekscytowani jej wizytą. Diwa pojawiła się tam z zamiarem promowania swojego najnowszego singla "Your High", ale jej plan zburzyła Kinga Rusin. Dziennikarka w trakcie rozmowy zadała pytanie, które Edyta uznała za dość niestosowne. Przypomnijmy: Górniak i Rusin spięły się na wizji. Riposta Edyty bezcenna

Spięcie między gwiazdami odbiło się szerokim echem w mediach, a nagranie z tego zdarzenia zrobiło prawdziwą furorę w sieci. Jesteśmy przekonani, że ostatnią wizytę w DDTVN Edyta zapamięta jeszcze na długo, a zachowanie wokalistki zdaje się to potwierdzać. Ostatnio Górniak wystąpiła na zamkniętej imprezie, którą prowadziła Dorota Wellman, na co dzień pracująca przecież we wspomnianej śniadaniówce. Dorota zapowiadała występ Edyty, a ta pozwoliła sobie potem na uszczypliwy komentarz w kierunku Rusin.
 

Żebym ja wiedziała to bym nie poszła do Kingi Rusin - wypaliła Górniak.


Trzeba przyznać, że Edyta zaskakuje ostatnio poczuciem humoru. Znamy chyba nawet jeden utwór, który powinien jej teraz mocno przypaść do gustu.

Zobacz: Przez chwilę było gorąco: Rusin i Lis na jednej imprezie. Kinga miała przewagę
 

Edyta Górniak pod studiem Dzień Dobry TVN:

Więcej na temat Kinga Rusin Edyta Górniak
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41