Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na dawnych zdjęciach Maciej Dowbor w młodości gala
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor
EastNews

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor walczą w sieci na... swoje stare zdjęcia! Gwiazdy na swoich profilach na Instagramie udostępniają swoje fotografie z młodości, o których niejeden internauta już dawno zapomniał! Pamiątkowe fotki biją rekordy popularności, bo Asia ma na nich m.in. platynowe włosy a Maciej walczy z dodatkowymi kilogramami.

Zobaczcie jak małżeństwo wyglądało w przeszłości. Pamiętacie ich początki?

1/5

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są parą od kilkunastu lat. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci. Asia i Maciek są rodzicami 10-letniej Janiny i 1,5 rocznej Helenki. 

Gwiazdy mają wielkie poczucie humoru i jeszcze większy dystans do siebie! Ostatnio na ich profilach instagramowych wybuchła "wojna" na zdjęcia i docinki, dzięki której możemy sobie przypomnieć jak Koroniewska i Dowbor wyglądali w młodości.

Od zawsze było wiadomo kto w tym związku jest ponurakiem. 🤷‍♀️🤦‍♀️Dziękuję moja Kochana Anna Dowbor za przesłanie zdjęć, które zrobiły mi mój dzień. Nie dość, że się nic a nic nie zmieniłam (prawda moi Kochani??!), w przeciwieństwie do mojego partnera, to jeszcze ta jego za przeproszeniem zasromana twarz. 😶🤭 I wyjątkowo pucołowata buźka (...)🤪😂😂 - zaczęła Joanna. 

2/5
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor na dawnych zdjęciach
Instagram

Na odpowiedź Macieja długo nie było trzeba czekać. Dziennikarz przypomniał wspólne fotografie z żoną z młodzieńczych lat, 

Joanna Koroniewska twierdzi, że to ja mam niewyjściową gębę do zdjęć. Pamiętaj Joasiu , że internet nigdy nie zapomina. Wystarczyło 5 minut i mam takie hity, że boję się wracać do domu (...) Swoją drogą jaką przebiegłością musiałem się wykazać, widząc w tej kobiecie potencjał - napisał. 

3/5

Joasia oczywiście nie odpuściła Maćkowi i udostępniła w sieci jego zdjęcie z mamą, Katarzyną Dowbor. Aktorka porównała ukochanego do wokalisty z zespołu Scooter. Wydaje się, że Maciej mógł być jego fanem! 

(...) Nie wiem jak się z tym teraz zmierzysz, ale jakoś będziesz musiał to udźwignąć. 😂😂Z góry uprzedzam, JA go w takiej wersji nie znałam i obawiam się, że RACZEJ bym nie poznała. 😂😂😂  (...) - napisała Joanna. 

4/5

Trzeba przyznać, że zdjęcie Joanny Koroniewskiej w czarnych włosach to zdecydowany hit tej wojny! Podobno na fotografii Asia była na drugim roku studiów. Maciek nie znał jeszcze ukochanej. 

Mam tylko jedno pytanie Joasiu?? Najpierw wyżarłaś szafkę słodyczy i w akcie rozpaczy wsadziłaś łeb do kubła ze smołą czy może kolejność była odwrotna 😂😂😂😂 No i jak jej nie kochać. Zemsta jest słodka😜 - czytamy na Instagramie Macieja Dowbora.

5/5
Maciej Dowbor w młodości gala
Instagram

Część internautów nie wierzy, że tak wyglądali celebryci kilkanaście lat temu! Ale jak pisał Maciej internat nigdy nie zapomina. Kto przeszedł większą metamorfozę?