Wróblewska krytykuje program Sablewskiej
ONS

Wróblewska nie ma litości dla Mai Sablewskiej: Ona robi krzywdę kobietom!

Wróblewska krytykuje program Sablewskiej
ONS

Telewidzowie TVN Style mogą obecnie oglądać drugi już sezon programu "Sablewskiej sposób na modę". Pierwsza seria cieszyła się dużym powodzeniem, a siłą propozycji byłej menadżerki gwiazd były nie tylko spektakularne metamorfozy, ale też chwytające za serce historie bohaterek. W tym sezonie również ich nie brakuje. Przypomnijmy: Sablewska uratowała życie bohaterce swojego programu. Wellman i Prokop w szoku

Nie wszyscy są jednak entuzjastami talentu Mai Sablewskiej. Jedną z naczelnych krytykantek jej umiejętności jest Dorota Wróblewska, która otwarcie manifestuje swoje zdanie na temat jej programu. Tym razem do wypowiedzi zainspirował ją zwiastun najnowszego odcinka "Sablewskiej sposób na modę", po którym umieściła na swoim Facebooku ostrego posta i nie zostawia w nim na celebrytce suchej nitki.
 

Zaraz znowu ktoś napisze, że jestem zazdrosna i zawistna, ale muszę powiedzieć swoje zdanie. Maja Sablewska robi krzywdę kobietom. Jej metamorfozy są nietrafione.Zamiast odmłodzić, ukryć wady i pokazać zalety, to postarza, uwydatnia defekty i przedstawia wizerunki, które ze stylem nowoczesnej kobiety nie mają nic wspólnego. Mam wrażenie, że oglądam metamorfozy z lat 80-tych. Zobaczyłam zwiastun programu tv i żal...... Piękna dziewczyna wygląda znacznie poważniej od swojego męża. Czy oto chodziło Pani stylistce? Bez złośliwości - napisała Wróblewska.


Oglądacie program Sablewskiej? Jak oceniacie jej umiejętności?

Zobacz: Górniak oburzona słowami Sablewskiej: "BARAN JEDEN. Ona o Herde?"

 

Jedna z metamorfoz w pierwszym sezonie programu "Sablewskiej sposób na modę":

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48