Doda przeżywa ostatnio znakomity okres. Jej efektowne koncerty się wyprzedają, ona sama zdaje się być szczęśliwa i świetnie wygląda. Przypomnijmy: Doda jak rasowa seksbomba na imprezie motoryzacyjnej

Reklama

Gwiazda była też dziś gościem w "Dzień Dobry TVN". Dorota przebywa obecnie za granicą, ale specjalnie na potrzeby programu połączyła się z dziennikarką śniadaniówki przez... Skype. Piękna wokalistka przybliżyła kulisy budowy stadionu jej imienia i przyznała, że mocno angażuje się w akcje charytatywne, choć nie ma w zwyczaju informować o tym mediów, a krytyka jej posunięć w ogóle nie robi na niej wrażenia.

Nie obnoszę się i nie rozpowiadam o moich charytatywnych działaniach, bo w zasadzie cały czas, niemal co miesiąc coś się dzieje w tej kwestii.Bardzo mi miło, że mogłam się przyczynić moją skromną osobą do tego, że te dzieciaki będą się rozwijać i mieć więcej możliwości. Mam nadzieję, że wyrosną z nich super piłkarze - powiedziała w rozmowie z DDTVN.

Padło również pytanie o życie prywatne, bo nie da się ukryć, że w ostatnich miesiącach piosenkarka wyraźnie rozkwitła. W jednym z wywiadów Doda zapowiedziała, iż nie będzie rozmawiać w mediach o swoim życiu prywatnym i skupia się na muzyce. Uchyliła jednak rąbka tajemnicy:

Jestem bardzo zadowolona z obecnej sytuacji. Im mniej mówię o moim życiu prywatnym, tym lepiej się w nim dzieje. O dziwo! - dodała z uśmiechem gwiazda.

Miło popatrzeć na Dodę, która nie tylko pomaga innym, ale sama kipi szczęściem. Czekamy z niecierpliwością na kolejne koncerty i nowy singiel!

Zobacz także

Reklama

Zobacz też galerię seksownej Dody:

Reklama
Reklama
Reklama