Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o kryzysie finansowym
ONS

Cichopek i Hakiel pierwszy raz o kryzysie finansowym. Te kwoty robią wrażenie

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o kryzysie finansowym
ONS

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel uchodzą za jedno z najbardziej udanych małżeństw w polskim show-biznesie. Poznali się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" i od tamtej pory są nierozłączni. Szybko zaczęli prowadzić wspólne życie i biznesy, które nie do końca były sukcesem i małżeństwo przez długi czas zmagało się z kłopotami finansowymi. Zobacz: Romantyczna Cichopek wraca na okładki. Zapozowała z mężem dla magazynu

Para na pewnym etapie wspólnego pożycia zdecydowała się na kredyt o wartości 4 milionów złotych we frankach szwajcarskich. Pieniądze te zainwestowali w willę na Wilanowie, a miesięczna rata za te luksusy wynosiła ich aż 18 tysięcy złotych. Cichopek i Hakiel zainwestowali również w kilka szkół tańca, które później i tak musieli zamknąć ze względu na kryzys. O swoich kłopotach finansowych opowiedzieli szczerze w Gali:

Przepłaciliśmy, przeinwestowaliśmy tu i ówdzie. A przez to nauczyliśmy się nie ufać bezgranicznie żadnej osobie, która namawia nas na wspólny biznes. Dzisiaj do każdej tego rodzaju propozycji podchodzimy ostrożnie i z dystansem.


Kasia Cichopek przyznała również, że zapłacili za swoje błędy:

Zapłaciliśmy swoje frycowe.


Teraz oboje przyznali, że wyszli na prostą, ale kosztowało ich to sporo nie tylko pieniędzy, ale i nerwów. Dzisiaj wynajmują swoją ogromną willę lokatorom, a sami wiodą spokojne życia z dwójką swoich dzieci. 

Zobacz: Cichopek pierwszy raz szczerze o mediach. Miała chwile słabości
 
 

Cichopek eksperymentuje z włosami:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53