Beata Tadla jedzie na Oscary 2015
ONS

W poprzednich latach Rusin, a teraz? Wiemy, kogo TVP wyśle na rozdanie Oscarów

Beata Tadla jedzie na Oscary 2015
ONS

Ceremonia rozdania Oscarów 2015 zbliża się wielkimi krokami. Już w niedzielę w nocy poznamy laureatów najbardziej prestiżowej nagrody filmowej na świecie. Polska ma aż 5 szans na statuetkę. Telewizja Polska nie pokaże jednak transmisji z gali. Przypomnijmy: Skandal? Polska ma 5 nominacji do Oscarów, a TVP nie pokaże transmisji. Kto zawiódł?

Na szczęście Telewizja Publiczna wyśle swojego dziennikarza na galę, który będzie relacjonował wszystko, co dzieje się na czerwonym dywanie. W poprzednich latach była to m.in. Kinga Rusin. Jak udało nam się ustalić, w tym roku TVP postawiło na... Beatę Tadlę! Prezenterka jest obecnie najpopularniejszą prezenterką wiadomości w Publicznej, nikogo więc nie dziwi ten wybór. Ponadto - już niedługo kończy 40 lat, a w ten sposób stacja chciała również ukoronować jej osiągnięcia:

Beata Tadla była oczywistym wyborem. Zawsze świetnie przygotowana, zawsze wygląda znakomicie. Jej kreacja szykuje się już od kilku tygodni, na pewno na czerwonym dywanie zaprezentuje się zjawiskowo. Niedługo ma urodziny - TVP nie mogło zrobić jej lepszego prezentu - mówi nam nasze źródło


Czekamy więc z niecierpliwością.

Zobacz: Na jej słowa czekali wszyscy. Tadla komentuje publikację Wprost o dziennikarzu molestującym podwładne


Rozdanie Oscarów rok temu:

Więcej na temat Kinga Rusin Oscary Oscary 2015
Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27