Barbara Kurdej-Szatan zastąpi Małgorzatę Sochę w Teatrze 6. Piętro
ONS/soulcitymusic.pl(Facebook)

Blondynka Playa nie lubi porównań do Sochy: Bez sensu, że tak mówią

Barbara Kurdej-Szatan zastąpi Małgorzatę Sochę w Teatrze 6. Piętro
ONS/soulcitymusic.pl(Facebook)

Ostatnie tygodnie bez wątpienia należą do Barbary Kurdej-Szatan, która popularność zdobyła dzięki... reklamom jednej z sieci komórkowych. Aktorka i wokalistka co chwilę dostaje nowe propozycje zawodowe, a warszawskie teatry wręcz się o nią biją. Sympatyczna blondynka miała też wystąpić w nowym serialu TVP2 "Baron24" u boku Tomasza Karolaka, ale okazuje się, że nie otrzymała roli w produkcji.

- To bzdura. Były jakieś rozmowy. Byłam na zdjęciach próbnych. Ale już nie mam parunastu lat i nie pasowałam zdecydowanie do roli. Nie wiem, kto się o tym dowiedział - wyznała w telewizji śniadaniowej.


Barbara odniosła się również do tego, że media nazywają ją nową Małgorzatą Sochą. Wszystko przez fakt, że gwiazda już wkrótce pojawi się na deskach Teatru 6. Piętro w sztuce "Zagraj to jeszcze raz, Sam" u boku Kuby Wojwódzkiego.

- To bez sensu, że się tak mówi. Małgosia urodziła dziecko i po prostu nie może chwilowo grać spektaklu. Ja dostałam propozycję od dyrektora Korina żeby ją chwilowo zastąpić i tyle.


Jak widać Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać na brak pracy. Przypomnijmy, że nową gwiazdę możemy również oglądać w stołecznej Romie w "Deszczowej Piosence" i na deskach Teatru Kamienica w sztuce "Old Love". Myślicie, że piękna blondynka umiejętnie wykorzysta medialny szum wokół siebie i na dłużej zagości w show-biznesie?

Zobacz: Rodzinne sekrety Blondynki z reklamy Play - jaki jest i jak wygląda jej mąż?

Barbara Kurdej-Szatan z mężem na salonach:

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22