Ciężarna gwiazda na ramówce TVN Ciężarna Anna Starmach na ramówce TVN Ciężarna Anna Starmach na ramówce TVN Anna Starmach na ramówce TVN Ciężarna Anna Starmach na ramówce TVN
Ciężarna gwiazda na ramówce TVN
ONS
1/5
Ciężarna gwiazda na ramówce TVN
ONS

 

Ciężarna gwiazda zaprezentowała się na czwartkowej prezentacji ramówki TVN! Dziś stacja pokazała, co już za kilka tygodni pojawi się na antenie. Na konferencji prasowej nie mogło oczywiście zabraknąć plejady gwiazd stacji, jak: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak, Mateusz Gessler, Anna Kalczyńska i Agnieszka Chylińska.

Na prezentacji ramówki pojawiła się również gwiazda, która zaledwie kilka dni temu pochwaliła się, że wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą! Domyślacie się o kogo chodzi? 

Zobaczcie, która gwiazda pochwaliła się rosnącym brzuszkiem! Wyglądała pięknie! 

 

Zobacz także: SPRAWDŹ 10 PROPOZYCJI ELEGANCKICH, PROSTYCH I PIĘKNYCH SUKIENEK NA WESELE DLA KOBIET W CIĄŻY!

2/5
Ciężarna Anna Starmach na ramówce TVN
ONS

 

To Anna Starmach! Jurorka programu "MasterChef" zaledwie kilka dni temu pochwaliła się swoim fanom na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Dziś przyszła mama zaprezentowała rosnący brzuszek na ramówce TVN. 

Zobaczcie więcej zdjęć ciężarnej gwiazdy! 

3/5
Ciężarna Anna Starmach na ramówce TVN
ONS

 

Ciężarna gwiazda TVN zaprezentowała się w krótkiej, wzorzystej sukience. Look przyszłej mamy uzupełniły czarne szpilki i mała torebka. Podoba się Wam jej stylizacja? 

4/5
Anna Starmach na ramówce TVN
East News
5/5
Ciężarna Anna Starmach na ramówce TVN
ONS