Anna Lewandowska bez makijażuAnna Lewandowska bez makijażu
Instagram
1/4
Anna Lewandowska na pokazie kolekcji Violi Piekut
ONS

 

Anna Lewandowska ostatnio zdecydowała się na odważną metamorfozę i w ślad za innymi gwiazdami zmieniła fryzurę. Trenerka obcięła grzywkę i trzeba przyznać, że była to doskonała decyzja. W nowej fryzurze prezentuje się bardzo dobrze. Teraz przyszedł czas na kolejny krok... Lewandowska coraz częściej umieszcza na Instagramie swoje zdjęcia bez makijażu.

 

Zobacz, jak prezentuje się trenerka bez grama make-up'u. Takiej cery mogą zazdrościć jej inne gwiazdy!

 

Zobacz:  Anna Lewandowska znalazła niszę na rynku. Jak pomnoży swój ogromny majątek?

2/4
Anna Lewandowska bez makijażuAnna Lewandowska bez makijażu
Instagram

 

Na jednym ze zdjęć zobaczymy Annę Lewandowską, pozującą z rodziną. Przytula się do męża, a obok bawi się mała Klara. Trenerka w domowym wydaniu wygląda świetnie, widać, że komfot jest dla niej niezwykle ważny, szczególnie podczas zabaw z dzieckiem.  Pod zdjęciem napisała:

 

Ten moment kiedy próbujemy zrobić sobie zdjęcie dla Was... Bezcenny🤸‍♀️🙊😊.

 

Na kolejnym zdjęciu Lewadowska pokazał, jak wygląda po treningu. Zobaczcie...

3/4
Anna Lewandowska bez makijażu
Instagram

 

Kolejne zdjęcie bez makijażu zostało opublikowane bezpośrednio po treningu. Lewandowska przyznała, że ostatnio piecze dużo słodkości, a to oznacza, że nie można odpuścić sobie ćwiczeń:

 

A na koniec dnia porządny trening CARDIO. Mina mówi sama za siebie (w poniedziałek mam ważną sesję, a że ostatnio piekę sporo słodkości... 😉)

 

4/4
Anna Lewandowska
ONS.pl

 

Anna Lewandowska bez makijażu wygląda bardzo naturalnie. Uważacie, że powinna częściej publikować takie zdjęcia? Tu dla porównania gwiazda podczas prezentacji swojej książki.