Lewandowscy na randce
Instagram

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży! Wiadomość potwierdził Robert Lewandowski

Lewandowscy na randce
Instagram

To już pewne! Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka! Tę wiadomość przekazał sam Robert Lewandowski. Piłkarz po raz kolejny zrobił to w widowiskowy sposób. Podczas meczu Bayernu Monachium i Olimpiakos Pireus wykonał tzw. "cieszynkę"! Zobaczcie poniżej!

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży

Plotki o tym, że Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży, krążyły w mediach już od kilku tygodni. Jednak para nie komentowała w żaden sposób tych doniesień. Widocznie czekali na dogodny moment, jakim bez wątpienia był kolejny mecz Lewandowskiego. Tym razem Robert zagrał w barwach Bayernu Monachium. Po pierwszym strzelonym golu piłkarz wykonał tzw. "cieszynkę". Włożył piłkę pod koszulkę i wsadził kciuk do buzi, co może oznaczać tylko jedno - jego żona Anna jest w drugiej ciąży!

Lewandowski nie krył radości wykonując te gesty. Ma już w tym zresztą doświadczenie:) Przypomnijmy, że gdy Ania Lewandowska była w pierwszej ciąży, Robert w ten sam sposób ogłosił tę radosną nowinę. Kilka miesięcy później na świecie pojawiła się ich ukochana córeczka, Klara. Dziewczynka 4 maja skończyła dwa latka. Teraz z kolei zostanie starszą siostrą!

Lewandowskim składamy szczere gratulacje! Jak myślicie, Ani urodzi chłopca czy dziewczynkę? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Tak wyglądała radość Roberta Lewandowskiego

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🤫 FOT. East News

Post udostępniony przez Portal wszystkich kibiców ⚽ (@laczynaspilka)

Rodzina Lewandowskich niedługo się powiększy!

Lewandowscy z córką Klarą na wakacjach
Facebook

Klara zostanie starszą siostrą!

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
East News

 

Przeładuj

Czy Marietta z "Hotelu Paradise" jest już gotowa na nową miłość? "Założyłam Tindera"

zobacz 01:10